anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro naliczylo mi prowizje za towar niesprzedany

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

allegro naliszylo mi prowizje za niesprzedany towar towar zostal zakupiony ale nieoplacony odzyskalem zwrot prowizji w wysokosci 843.84zl ale zaraz zrobiono jakies 3 korekty za prowizje lacznie w wysokosci 609.75zl po trzydziesu minutach nastepna 484.75zl i po trzech minutach nastepna 683.70zl łacznie na 1778.2zl za tesame ogloszenia porazka jakas najpierw oddaja prowizje za te ogloszenia w wysokosci 843.84 a pozniej naliczja spowrotem na 1778,2zl jakim cudem a najlepsze to ze niedoszlo do tranzakcji 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@fogtsprzedaz a miałeś jakieś dowody że nie doszło do transakcji ? po drugie zgodnie z regulaminem allegro może ale nie musi dać rabatu za transakcję 🙂

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-vii-procedura-przyznania-rabatu-transakcyjnego-w-zwia...

  1. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy Sprzedający zawarł umowę sprzedaży a Transakcja nie naruszała Regulaminu Allegro, Spółka może przyznać Sprzedającemu w bieżącym okresie rozliczeniowym rabat transakcyjny na świadczenie usług w ramach Allegro.

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

sami oddali prowizje a zachwile naliczyli mi w 3 kwotach razy 2

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fogtsprzedaz Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

jest napisane korekta rachunku pod spodem powod korekta prowizji nic wiecej

oznacz moderatorów