anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One zielony automat

psie-akcesoriapl
#9 Pomysłodawca#

Kupujący zamówił dostawę towaru "Allegro One Box, zielony automat" bez usługi SMART.  Próbuję wygenerować etykietę i dostaje komunikat 

-----------Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

---------- Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera.

Ja chciałam nadać przesyłkę w zielonym paczkomacie. W inpost jest opcja zamów kuriera albo nadaj w paczkomacie a tu nie ma nic do wyboru.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@psie-akcesoriapl O które zamówienie chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

psie-akcesoriapl
#9 Pomysłodawca#
cdd362d0-80fc-11ed-9ac8-3f9753876077
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@psie-akcesoriapl Wybrana forma dostawy dla tego zamównienia to Allegro One Box, One Kurier. Jeśli więc kod pocztowy odbiorcy jest poza zasięgiem Allegro One Kurier, co możesz sprawdzić tutaj, niestety nie nadasz przesyłki na wskazany przez kupującego adres. Pozostaje bezpośredni kontakt z nim w celu ustalenia innej metody dostawy.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

psie-akcesoriapl
#9 Pomysłodawca#

Allegro One Box, One Kurier (Allegro One Box, zielony automat AL014DW1) ale on wybrał paczkomat allegro a nie kurier. jego teren wrocław obsługuje, tylko u mnie nie ma paczkomatu allegro ale mogę dojechać 10 km tylko nie mam takiej opcji

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@psie-akcesoriapl Jeśli problem jest z Twoim kodem pocztowym, musisz zmienić ustawienia adresu nadania tak, żeby kod znajdował się w obszarze objętym usługą.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów