anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro paczkomaty inpost - ubezpieczenie

adkli
#7 Wielbiciel#

Do kupującego dojechała przesyłka z uszkodzonym elementem produktu. Złożyłem reklamacje i uzyskałem odpowiedź, ze paczka nie została należycie zabezpieczona. Produkt był w kartonie jednostkowym i kopercie bąbelkowej. Dodam tylko, że wysyłałem w ostatnim roku dziesiątki takich samych paczek i tak samo zabezpieczonych i zawsze wszystko było ok. Czego wobec tego dotyczy ubezpieczenie, jeśli inpost nie zamierza zwracać pieniędzy w jego ramach?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@adkli wkalkuluj w koszty, żeby to wygrać musiał by kupujący zaznaczyć mam uwagi do paczki w paczkoamcie przy odbiorze a i tak mogą stwierdzić że źle zapakowane 😄

@InPost po co ubezpieczać jak wszystkie szkody są odrzucane 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adkli Ubezpieczenie nie daje żadnej gwarancji, trzeba czytać warunki ubezpieczenia. Jeżeli przewoźnik nie uzna reklamacji, nie wypłaci odszkodowania pomimo wszelkich ubezpieczeń.

oznacz moderatorów

adkli
#7 Wielbiciel#

No właśnie szukałem jakiejkolwiek informacji i nie mogłem nic na ten temat znaleźć, dlatego jestem tutaj. W takim razie po co jest to ubezpieczenie, jak nie ma żadnego znaczenia czy będzie czy nie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@adkli poczytaj se tu https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/owu-ubezpieczenie-mienia-w-transporcie-221.pdf

Allegro ma domyślnie ubezpieczenie ale w sklepie internetowym nie zanzaczam tego 50 groszy x X paczek rocznie mam tysiące złotych na pokrycie uszkodzonych kilku paczek lepiej niż składać reklamacje 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

adkli
#7 Wielbiciel#

Jasna sprawa, jak ktoś sprzedaje bardzo dużo towaru to warto sobie zagospodarować taki budżet na ewentualne pokrycia szkód. Ja mowie o Allegro lokalnie gdzie miesięcznie sprzedaje kilka-kilkanaście sztuk.

oznacz moderatorów