anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay - klient twierdzi, że nie otrzymał zwrotu - jak to sprawdzić?

Shop-On-Top
#8 Zapaleniec#

Cześć,

mam problem — klient dokonał zakupu 2 przedmiotów przez Allegro Pay. W dostępie 3 dni zdecydował się na zwrot każdego z nich. Zwrot został dokonany 2 razy — za każdym razem na 1 przedmiot. Klient twierdzi, że otrzymał tylko ostatni zwrot, a poprzedniego nie. Zwrot dokonano przez formularz Allegro. Mam potwierdzenie, że został dokonany.

Stąd pytanie — jak sprawdzić, czy środki zostały mu zwrócone? 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-On-Top Cześć. 🙂 Zaproś klienta do kontaktu bezpośrednio z nami przez https://allegro.pl/pomoc/kontakt lub tutaj na Gadane od razu z informacją o numerze zamówienia. Sprawdzimy to i pomożemy kupującemu zlokalizować zwrot. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Shop-On-Top
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 😉 

oznacz moderatorów

Shop-On-Top
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, niestety klient nadal mnie nęka, że nie otrzymał zwrotu środków. Nie wiem, czy się z Państwem skontaktował , pomimo tego, że otrzymał zarówno link do kontaktu, który otrzymałam  od Państwa, jak i dla ułatwienia nr transakcji. Może ja bym mogła sprawę załatwić? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-On-Top podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy, sprawdzę co możemy zrobić 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop-On-Top
#8 Zapaleniec#

95e131c0-fbfb-11ed-b759-c36a5fd3ff7e

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop-On-Top oki, dziękuję! Poprosiłam o kontakt z kupującą, metoda płatności to Allegro Pay, ale widzę, że oba zwroty zostały wykonane poprawnie. Środki trafiły na saldo Allegro Pay i albo kupująca nie jest świadoma, że nie musiała spłacić tego zamówienia, albo nie wie, że wisi jej tam nadpłata. W każdym razie poprosiłam o kontakt e-mailowy z kupującą i wyjaśnienie, że otrzymała zwrot.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop-On-Top
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 😉 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak to jest jak się nie do końca wie jak to działa, nie wie kto i jak płaci > gdzie idzie zwrot. Nie wie także po co kupuje dzień po dniu i wszystko zwraca, raz ...no się pomylił ale tyle razy po rząd?😒

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zrobiłeś zwrot przez Allegro to zapewne kupujacy nie wie gdzie wracają środki, a wracają tam skąd wyszły, Czy to zakup z Allegro Pay?

oznacz moderatorów