anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyświetlanie terminów wysyłek w panelu sprzedawcy

e-haft
#8 Zapaleniec#

proszę pomyśleć nad wyświetlaniem (w panelu sprzedanych przedmiotów) datę do kiedy należy dany towar wysłać. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@e-haft bez sensu. Przecież sam wiesz jaki termin na wysyłkę zadeklarowałeś(-aś).

oznacz moderatorów

e-haft
#8 Zapaleniec#

no nie bez sensu, jeden przedmiot wysyłam w ten sam dzień, a inny w ciągu 10 dni. 

I teraz pamiętaj wszystko - kiedy i co..... 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@e-haft niedawno Allegro wprowadziło ułatwienie w tej kwestii. Sortowanie zamówień wg przewidywanej daty dostawy.

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/teraz-mozesz-latwo-sortowac-zamowienia-po-przewidywanym-czasie-...

Choć poproszę o wyjaśnienie @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dlaczego akurat po tym czasie z wróżeń Allegro, a nie po deklarowanym przez sprzedawcę, hę?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009, bo określamy ten czas na podstawie przewidywanego czasu dostawy, a ten wyliczamy na podstawie zarówno deklaracji sprzedającego jak i historycznych danych na temat faktycznego czasu dostawy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

e-haft
#8 Zapaleniec#

@la_nika no to dopiero jest bez sensu 🙂

 

A wystarczy tylko wyświetlić licznik, który będzie wyświetlał ile mi zostało do deadline, będzie to informować osobę obsługujący i motywować do terminowość.

Prosta informacja a dużo by pomogła. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-haft dziękuję za Twoja sugestię! Myślę, że wprowadzenie takiej funkcji wydaje się proste tylko w teorii, ale przekazałam Twoją opinię do odpowiedniego zespołu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów