anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protect - POK

MAMY ROZWIĄZANIE!
xmany
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem na sprzedaż dane do konto z grą. Kupujący kupił to i po okresie około tygodnia otworzył dyskusję. Nie byłem w stanie zwrócić pieniędzy po prostu z powodu ich braku, dlatego zachęciłem kupującego do skorzystania z Allegro Protect, abym ja mógł spłacić tą kwotę po prostu w innym terminie. Kupujący wystąpił o zwrot pieniędzy poprzez wniosek Allegro Protect. Wniosek został przyjęty tego samego dnia a ja zostałem zobowiązany do spłaty kwoty, która została oddana kupującemu. Oczywiście całość od razu spłaciłem. Czy teraz sprawę mam już z głowy, czy mam martwić się dodatkowymi problemami? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@xmany jak nie zablokowali Ci konta to chyba jest po sprawie. Równie dobrze mogłeś poprosić kupującego o numer konta do zwrotu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może ten raz masz, ale następny może się skończyć gorzej. Masz dużo szczęścia z takim podejściem jak piszesz że nie zablokowali Ci konta.

oznacz moderatorów
xmany
#7 Wielbiciel#

Bardziej obawiałem się zawiadomienia na policji lub coś w tym rodzaju. Kilka osób pisało tutaj na forum, że każda sprawa jest kierowana na policję.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@xmany się nie martw , allegro ściga za długi , a Ty ich nie masz ....

oznacz moderatorów