anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO PROTECT

QzenMeble
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie. Co w sytuacji, w której allegro wypłaciło klientce odszkodowanie z allegro protect. Klientka zgłosiła wniosek do allegro, byliśmy umówieni na wysyłkę konkretnego dnia, natomiast kurierzy odbierają przesyłki wieczorem. O godzinie 11 zdecydowała, że składa wniosek, otrzymała pozytywna odpowiedź, natomiast ja zgodnie z umową nadałem szafkę. Zgłosiłem sprawę do allegro, poprosili kupującą, żeby w dyskusji zadeklarowała odbiór przesyłki i zwrot środków z allegro protect. Klientka tak zrobiła, ja miałem oczywiście zablokowane konto, tzn. mam do teraz. Przy próbie odblokowania pracownik cudownego działu bezpieczeństwa wymagał ode mnie spłaty zaległości z allegro protect pomimo ustaleń. Zrobiłem to i jestem w sytuacji, że nie mam towaru, który odebrała klientka i dodatkowo zapłaciłem za allegro protect. 
Niestety w dziale bezpieczeństwa jedna sprawę obsługuje jedną sprawę 5 osób i nie ma tam żadnej konsekwencji. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Trochę namieszałeś była decyzja o wypłaceniu jej  rekompensaty i Ty wysyłasz jej towar! W dyskusji były takie ustalenia o wypłaceniu i żebyś jej wysłał towar? to się nie trzyma kupy!

oznacz moderatorów

QzenMeble
#8 Zapaleniec#

Tak kazało zrobić allegro i jest to na piśmie z działem bezpieczeństwa w mailach. Klientka zadeklarowała odbiór towaru i zwrot środków z allegro protect, ja miałem tego rachunku nie płacić. Wszystko zostało ustalone z działem bezpieczeństwa i w dyskusjach. Natomiast dzisiaj sprawę przejęła kolejna osoba z działu bezpieczeństwa i kazała zapłacić ta zaległość, więc wziąłem telefon zrobiłem BLIK i poszło, po czym zorientowałem się, że były inne ustalenia a klienta odebrała towar i zamknęła dyskusje. Dział bezpieczeństwa od 3 dni wymiaga ode mnie czego innego i nie ma żadnej konsekwencji w działaniu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu jest kompletny "bałagan" towar, spłata. Skoro były ustalenia to wolno takich rzeczy robić, musza Ci zwrócić środki.😡

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@LEW433 bo Ty tak napisałeś? 🤣 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co się nie zgadza????🤔

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@QzenMeble przed chwilą otrzymałeś odpowiedź od działu bezpieczeństwa, więc sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów