anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro przesyłki

glewia_2
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem zielony w allegro in post. Szukałem w wielu miejscach, ale nie znalazłem jak to działa tak naprawdę. Dokładnie chodzi mi o opłaty. Nie mam allegro smart jako sprzedawca jeszcze. Ale chodzi mi wysyłkę od 8,99 czyli allegro paczko maty 24/7. Założyłem konto w in post i doładowałem kilka paczek. Ktoś kupił przedmiot i wyświetliło się wysyłka 0zł, czyli ja za nią zapłaciłem? A w 2 miałem włączoną wysyłkę inpost kurier za 13 zł i nie doładowałem tego na in post i wyświetliła się cena 13 zł, klienci zapłacili tylko za przedmioty nie, za przesyłkę. Czyli jak mam robić żeby nie być stratnym?  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Jeśli się wyświetla wysyłka 0 zł, to raczej znaczy, że kupujący skorzystał ze Smarta. Sprawdź, czy da się wygenerować etykietę.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Screenshot_2020-08-13 Paczkomaty pl - Manager przesyłek.png

@glewia_2

No i jest ok. Pierwszą miałeś w smarcie za 0zł -paczkomaty, więc nic nie dopłacasz, a wysyłka kurierem InPost nie obejmuje już Smart i prowizja jest zliczana, towar + kurier. Jak generujesz etykiety to widzisz która jest do zapłacenia. Doładuj sobie InPost za kilka dyszek, bo jak będziesz miał zakup bez smarta, to bez pitolenia w ładowanie konta generujesz etykiety.

 

 

 

oznacz moderatorów