anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro.sk dwa pytania: "chcę" jest z automatu? cenniki dostaw.

MAMY ROZWIĄZANIE!
StyloweStalowe
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, cześć,
niedługo ruszy allegro.sk a ja na razie nie wiem czy chcę w to wchodzić.
Czy moje ogłoszenia z allegro.pl zostaną zapakowane z automatu na allegro.sk i będą widoczne dla tamtejszej klienteli?  I nie ma znaczenia czy chcę czy nie?
I co jeśli nie dodam i nie ustawię cenników dostaw dla tamtejszego rynku? Zostaną przypięte jakieś "fabryczne" cenniki do ofert zaciągniętych z allegro.pl?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
accadia
#12 Orędownik#

Zanim sie zdecydujesz poczytaj sobie jakie powiniennes spelniac wymogi, czym ryzykujesz i jak Ci wzrosna koszty obslugi rozliczen... no i musisz zaplacic ok 3 tys pln za jakas tam rejestracje.
Na forum jest pelno postow sprzedajacych, ktorzy uwazaja, ze jest to totalnie nieoplacalny biznes.

 

Allegro podejrzewam tez nastawialo sie na wieksze zainteresowanie, bo dzwonia w sprawie sprzedazy na nowych rynkach - Pan sie dzisiaj delikatnie zdziwil jak uslyszal ode mnie, ze jest to totalnie nieoplacalny biznes, a biorac pod uwage ciagle wzrosty prowizji i oplat, to rowniez polska wersja serwisu robi sie coraz mniej oplacalna.

oznacz moderatorów
StyloweStalowe
#8 Zapaleniec#

Cześć, dziękuję za szybką i wystarczająco treściwą wiadomość, która pozwala mi podjąć decyzję już teraz. Nie wchodzę w to. 3 tysiące wejściowego? hehe, wolne żarty. A skoro dzwonią i nagabują to znakiem tego że mysi być to niezła mina.
Dobra, nie wchodzę w to.
Zastanawiam się czy z .cz nie zrezygnować, bo nie podoba mi się ta dodatkowa biurokracja, przewalutowanie itp... Ale.. to inny temat.
Temat opłat za .pl pozostawię bez komentarza.
 
Proszę powiedz jeszcze jeśli wiesz oczywiście czy moje ogłoszenia z .pl zostaną zassane automatycznie, jeśli będą spełniać wymogi. Powiem szczerze nawet nie chce mi się sprawdzać co to za wymogi. Ciekawi mnie czy istnieje taka możliwość że trafi się produkt w moim asortymencie, który zakwalifikuje się na tamten rynek. Czy nawet jeśli produkt będzie spełniał wymogi a ja nie będę miał wykupionego "wejściowego" to nie będzie widoczny na rynku .sk?

 

oznacz moderatorów
GrawlasSP
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli miałeś ustawione do którychś ofert cenniki z DPD/DHL Czechy, to te cenniki mają również automatycznie wysyłkę na Słowację i te oferty będą automatycznie widoczne na .sk.
Żeby je wyłączyć wszystkie to wejdź sobie w Mój asortyment, zaznacz wszystkie oferty i na dole w Rynki>Wycofaj oferty z rynków>i tam do wyboru Słowacja.

oznacz moderatorów