anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro SMART - brak usługi dla Paczkomaty

_SZAFKA_
#8 Zapaleniec#

Witam,

mam pytanie odnośnie usługi allegor smart.

W cenniku dostawy mam ustawione kilka opcji w tym:

Allegro paczkomaty

Allegro DPD

Ceny dostawy zgodne z regulaminem.

Niestety dla allegro paczkomaty w moich ofertach nie widać możliwość darmowej przesyłki z pakietem smart.

Dla DPD jest wszystko ok.

Z czego może wynikać problem.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Knowhere
#21 Demiurg#

@_SZAFKA_ Problem z furgonetką i złym przekazywaniem adresów mejlowych jest od kilku tygodni (wystarczy poszukać na forum).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_SZAFKA_
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Wszystko zrozumiałem - nie mam pretensji z powodu ewentualnych kosztów, wynikających ze złego nadania przesyłki.

Nałożyli blokadę (nie włąćzyli smart dla paczkomatów) ponieważ źle przekazywaliśmy adresy dla poprzednich przesyłek.

Co ciekawe - dla DPD taki sam schemat postępowania lecz opcja Smart włączona.

 

oznacz moderatorów

BOKIP
#8 Zapaleniec#

Cześć u mnie dokładnie taki sam schemat, paczkomatów ze smarta nie ma, a korzystam również z furgonetki, co dalej zrobiłeś żeby to wszystko "naprawić"?

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

polcia56
#9 Pomysłodawca#

Boki, czy rozwiązałeś problem?

oznacz moderatorów

_SZAFKA_
#8 Zapaleniec#

@polcia56  by SMART zafunkcjonował należy nadawać przesyłki przez portale usługodawców. Jeżeli będą nadawane przez pośredników np.: furgonetka to smart nie zafunkcjonuje.

oznacz moderatorów

_SZAFKA_
#8 Zapaleniec#

@BOKIPniestety ale musisz nadawać przesyłki przez panel / stronę inpost. W innym wypadku źle przekazuje adresy e-mail i nie potrafią tego rozliczyć.

 

My też na początku nadawaliśmy przez furgonetkę ale wystarczyło nadać jedną przesyłkę przez inpost i temat się rozwiązał.

oznacz moderatorów

BOKIP
#8 Zapaleniec#

Cześć dzięki za odpowiedz.Tak jak mówisz, zacząłem nadawać paczki przez manager inpost i wszystko się wyprostowało także na przyszłość jeżeli ktoś będzie miał taki sam problem jak my mieliśmy, to jednym rozwiązaniem jest zrezygnować z furgonetki.Allegro nie ma możliwości edycji adresów e-mail które były wykorzystywane przez w/w serwis (taka odpowiedz dostałem od Allegro) 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

"Co ciekawe - dla DPD taki sam schemat postępowania lecz opcja Smart włączona."

czy allegro dogadało sie już z furgonetką w sprawie paczek allegro kurier DPD ?

bo jak nie to sprawdz sobie rozliczenia z allegro czy tak czasem nie płacisz podwójnie za paczki. Możliwe, że furgonetka pobiera i allegro dolicza Ci do rachunku

 

oznacz moderatorów