anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart Kurier UPS - o co chodzi z 8zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
SOGOODTEAM
#8 Zapaleniec#

Hej,

w swojej ofercie z włączonym Allegro Smart! miałem Kurier UPS. Cena przedmiotu pozwoliła kupującemu na skorzystanie bezpłatnie z Kuriera UPS (normalna cena 12,99). Przy zamówieniu widzę że otrzymałem od Allegro 8zł ale dostawa ma się odbyć pod adres kupującego (a nie do UPS Access Point).

Nie mam podpisanej umowy z UPS, ale widzę, że nawet gdybym skorzystał z ofery Allegro UPS to ona dotyczy tylko dostaw do UPS Access Point (i kosztuje wspomniane 8zł), natomiast doręczenie kurierskie nie jest objęte tą promocją. Wobec tego zapłacę za tą wysyłkę pewnie około 20zł co rzecz jasna nie jest dla mnie korzystne.

Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć co robię źle? Może jest jakaś lepsza oferta z kurierem?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SOGOODTEAM Powinieneś zrealizować dostawę w sposób, który wybrał kupujący. Jeśli chcesz zmienić warunki oferty, które klient zaakceptował, skontaktuj się najpierw z nim w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SOGOODTEAM
#8 Zapaleniec#

@nat_not nie chcę zmieniać warunków dostawy. Chcę zrozumieć dlaczego dostałem 8zł od Allegro zamiast 12,99. Sprawdziłem, że nadanie paczki będzie mnie kosztowało 23zł z pomoca furgonetka.pl

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

SOGOODTEAM 8ZŁ TO KWOTA JAKĄ ZWRACA CI ALLEGRO , RESZTĘ POKRYWASZ SAM .WSZYSTKO ZGODNE Z REGULAMINEM .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SOGOODTEAM to jesteś w plecy 15 zł 😞  zmień dostawę na 23 zł skoro tak płacisz zniknie smart  albo dodaj 15 zł do produktu i zostaw 12,99 zł i zostanie smart.

Tak to działa opłaca się jak masz umowę z UPS a i tak parę złoty będziesz w plecy bo allegro oddaje 8 zł za kupującego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
SOGOODTEAM
#8 Zapaleniec#

@nat_not skontaktowałem się z kupującym i wyraził zgodę na zmianę kuriera. Jak Allegro to potraktuje, że nadam paczkę przy pomocy innego kuriera niż jest w ofercie? Zarejestruję przesyłkę na tego maila identyfikującego transakcję (z + w nazwie aliasu)

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SOGOODTEAM już Ci tłumacze, udostępniłeś coś za co dopłacisz nie czytając zasad i regulaminów 🙂

Jak nie masz umowy to jesteś w plecy, udostępniając smarta musisz dać cenę 12,99 zł żeby się pojawił nie ważne za ile Ty masz wysyłkę, plus udzielasz rabat na dostawie kupującym a allegro zwraca Ci za kupującego 8 zł 😞  czyli w smarcie dostajesz 8 zł za wysyłkę resztę muszisz dołożyć 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
SOGOODTEAM
#8 Zapaleniec#

Ok, widzę swój błąd teraz, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Natomiast do czasu wysyłki mam jeszcze sporo czasu (przynajmniej tydzień) więc sądzę, że zdążę założyć konto w UPS, żeby otrzymać dostęp do lepszej oferty. Wówczas nie stracę 15zł. Czy założenie konta to jest to samo co podpisanie umowy?

Podpowiedzcie mi jeszcze czy pod adresem https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-ups-odbior-w-punkcie-nadaj-paczke-do-ulubionego-punktu-... znajdę wszystkie informacje?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SOGOODTEAM  link jest do odbiorów w punkcie,  a Ty udostępniasz kuriera UPS i tu musisz mieć umowę a i tak nie zejdziesz na 8 zł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów