anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart! - paczkomat kosztuje więcej

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hurtownia-ABC
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!  Gdy ktoś kupi za mniej niż 40zł to płaci 8.99 każdorazowo. To jest jasne ale co dalej? Czy ta kasa idzie do allegro i oni generują list przewozowy czy jak?? Przecież paczkomat kosztuje więcej więc nie rozumiem OCB help! 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
mwmonety
#21 Demiurg#

jak masz smarta allegro to tyle kosztuje 8,99 zł 

oznacz moderatorów
Hurtownia-ABC
#7 Wielbiciel#

sorki zaczynam dopiero i jestem zielony. czyli 8.99 wpływa do mnie i co dalej? Jak mam zamówić paczkomat za 8.99 ? 

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

Menadżer paczkomatów InPost jest zintegrowany z Allegro, musisz tylko połączyć swoje konto z tym menadżerem.  

Jeżeli klient ma wykupiona opcje Smart to 8,99 nie wpływa do Ciebie,  wpłaca tylko  kwotę za towar a za koszt wysyłki masz 0,00 zł, widzisz to na karcie transakcji.

oznacz moderatorów
Hurtownia-ABC
#7 Wielbiciel#

dziękuję za precyzyjną odpowiedz. Zaczyna to nabierać kształtu. Mam jeszcze pytanie czy jeżeli KLIENT nie ma Smarta (bo przecież musi wykupić) to czy może skorzystać z paczkomatu 8.99 czy ta opcja nie jest dla niego dostępna? 

a może wybierając tę opcje z automatu wykupuje smarta na miesiąc?? hmmm... ??

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

Jezeli kupujący nie ma Smarta to wpłaca nam 8,99 🙂 i tez to widzisz na karcie transakcji.

oznacz moderatorów
Hurtownia-ABC
#7 Wielbiciel#

rozumiem że realny koszt wysyłki w tej sytuacji to także 8,99?

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

Tak tak, koszty wysyłki paczkomatem kosztuję 8,99 zł i kupujący wpłaca za koszt wysyłki tylko w sytuacji gdy nie ma wykupionej opcji Smart, wpłata trafia do Ciebie, bo musisz zapłacić właśnie w menadżerze InPost za wydrukowanie etykiety.  Natomiast jeżeli ma wykupionego Smarta, płaci tylko za towar ale Ty tez nic nie płacisz za wysyłkę, na tym właśnie ten Smart polega, kupujący płaci Allegro raz za pakiet darmowych wysyłek na rok. A Ty na każdej karcie transakcji będziesz widział czy jest zakup w Smarcie czy nie 🙂

oznacz moderatorów
Hurtownia-ABC
#7 Wielbiciel#

dziękuję 

oznacz moderatorów
beatka_8106
#8 Zapaleniec#

A co jeśli kupujący wybierze inna wysyłkę niż in post? Np poczta? Co wtedy robić?? 

oznacz moderatorów
Hurtownia-ABC
#7 Wielbiciel#

wpłaca Tobie na konto koszt przesyłki (wraz z kasą za towar) i ogarniasz to na własną rękę 

 

oznacz moderatorów
beatka_8106
#8 Zapaleniec#

no ale jeśli kupujący ma Smart to za koszt wysyłki nie powinien płacić

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

opcja Smart jest dostępna tylko z InPost w paczkomatach od 40 zł i kurier DPD od 100 zł, Poczta Polska nie ma opcji Smart

 

oznacz moderatorów
beatka_8106
#8 Zapaleniec#

@InterSeptor  to dlaczego u wielu sprzedających pokazuje darmową dostawę Smart poprzez pocztę polską, paczka w ruchu, Orlen itp?? 

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

Paczka w ruchu, orlen jak najbardziej bo to jest metoda dostawy"Dostawa z Allegro" ,musisz podpisac umowe z RUCHem i będziesz miała konto zintegrowane z ich systemem i kupujący z opcja Smart beda mogli kupowac bez kosztow dostawy. Tak zwana "dostawa z Allegro" 🙂

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

W ogole to wpisz sobie w google dowolne zapytanie ktore Cie interesuje i znajdziesz dziesiątki odpowiedzi.

oznacz moderatorów
beatka_8106
#8 Zapaleniec#

ok już rozumiem, czyli jak się ma podpisaną umowę z pocztą, z ruchem itp to wtedy są dostępne tez inne opcje wysyłki. Ja spełniłam już chyba wszystkie warunki i Smarta nadal nie mam 😞

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

a ile % w komentarzach masz?

 

oznacz moderatorów
beatka_8106
#8 Zapaleniec#

100%

oznacz moderatorów
InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

no to nie wiem,  spójrz jakie warunki trzeba spełnić do smarta i jezeli niczego nie brakuję, napisz do allegro nawet na czacie, zapytaj czemu nie masz

 

oznacz moderatorów