anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart

BzikSport
#8 Zapaleniec#

Witam, jestem początkującym sprzedawcą. Dzisiaj uzyskałem 5 pozytywnych opinii i otrzymałem automatycznie smarta, ale tylko na kilka rzeczy, przy większości moich ofert nie widnieje opcją Smart. Dlaczego? Dodatkowo przy ubraniach tańszych niż 100 zł wyświetla mi informacje Smart z kurierem, a w regulaminie pisze że smart z kurierem obejmuje oferty powyżej 100 złotych. Czy może ktoś mi odpowiedzieć o co chodzi? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BzikSport na pewno nasz regulamin może 🙂

Czytaj tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloud Pytanko 🙂

1. Przedmiot mozna znaleźć na Allegro w 2 wersjach : Kup teraz bez smart za 35 + 10 wysyłka, lub licytacja ze smart od 40PLN. Kupujacy licytuje dając 43 PLN i licząc na darmową wysyłkę. To bedzie taniej niż konkurencyjna oferta ( w sumie 45PLN). Ale Sprzedający w międzyczasie traci Smarta ( spada ponizej 98% ). Czy Smarty znikają automatycznie z trwajacych ofert? Jezeli tak to co wtedy z ofertą Kupujacego - zmieniły się warunki aukcji.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

BzikSport
#8 Zapaleniec#

Dzięki problem już rozwiązany, chodziło o to, że nie mialem zaznaczonego innego punktu odbioru niż paczkomat, zaznaczyłem bo Smart pojawił się przy wszystkich ofertach 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash Znikają, warunki w Licytacji mają to do siebie że zmieniają się w czasie - cena, Smart, Super Sprzedawca, Raty 0 itp., w związku z tym licytacje są obarczone ryzykiem. Jeśli dobrze pamiętam, ważne jest jak wygląda ta sytuacja w momencie zakończenia licytacji, ponieważ wtedy dochodzi do zawarcia umowy.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów