anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Standard

MKSekretyRzymu
#7 Wielbiciel#

Założyłem sklep na Allegro (business). Wcześniej sprzedałem tylko kilka przedmiotów na Allegro Lokalnie.
Poprzednio nie musiałem zawierać żadnej umowy z Inpost, aby nadać przesyłkę. Teraz system Allegro każe mi podpiąć własną umowę dostawcą.

Można to jakoś uprościć? Czytam, że trzeba wybrać opcję dostawy Allegro Standard, ale nie wiem, jak ją znaleźć.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MKSekretyRzymu Bez umowy własnej możesz nadawać przez Wysyłam z Allegro jedynie metodami wymienionymi tutaj. W przypadku udostępniania pozostałych opcji dostawy, konieczne będzie podpisanie i załączenie do narzędzia umowy własnej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MKSekretyRzymu
#7 Wielbiciel#

@nat_not Do tego już dotarłem. Ale jak włączyć te wymienione "metody"?

oznacz moderatorów

MKSekretyRzymu
#7 Wielbiciel#

Dodam, że przed chwilą wykupiłem opcję Smart, więc czy to oznacza, że te metody będą teraz aktywne?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MKSekretyRzymu Allegro Smart! to usługa dla kupujących, a nie sprzedających. Jej aktywacja nie ma wpływu na metody dostawy dostępne w Twoich ofertach.

Wybrane metody wybierasz w cenniku dostawy i następnie udostępniasz w ofertach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MKSekretyRzymu
#7 Wielbiciel#

@nat_notWybrałem metody w cenniku. A mimo to system cały czas krzyczy "dołącz własną umowę"

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MKSekretyRzymu Jeśli chcesz nadać przesyłkę realizowaną którąś z tych metod dostawy, musisz mieć umowę własną.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MKSekretyRzymu
#7 Wielbiciel#

@nat_notRozumiem. Powinienem był jednak zostać w Allegro Lokalnie. System jest dużo prostszy i nie wymagał odrębnej umowy.

 

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

Jesli na allegro krzyczy, ze chce umowe to wejdź na stronę manager.paczkomaty.pl i na dole kliknij w pomaranczowy znaczek "zaloguj przez allegro". Zalogujesz się do managera inpostu, gdzie zostaną ściągnięte przesyłki do nadania.

oznacz moderatorów