anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro wypłacioło kupujacemu zwrot, mimo ze ten nie odesłał towaru.

michalkutowski1
#8 Zapaleniec#

Witam. Chciałbym zapytać czy ktos miał podobną sytuację, mianowice sprzedalem przez licytację konsole wraz z zestawem akcesorii, kupujący zgłosił problem ze zasilacz nie pasuje do konsoli i chce wymiany. Ja nie mając tego zasilacza a nie chcąc się kłócić proponuje zwrot całości, kupujący zgadza się ale nakazuje mi kupic etykietę bo nie bedzie płacił ok etykietę kupiłem oplaciłem wysłałem tak jak kupujacy chciał. Wiec teoretycznie powinienen czekac na zwrot towaru. Minął tydzień, dwa, i dostaje informację ze allegro wyplaciło zwrot z Allegro Protect ale towar do mnie nie doszedł. Czy w takim przypadku allegro mialo prawo tak zrobic? Czy ktos miał podobną sytuację? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Jak czytam takie dyskusje to każda nastepna ocena jakiegoś poruszanego w zapytaniach problemu powoduje odrzucenie allegro w poleceniach jako miejsca do sprzedaży, które mogłabym zarekomendowac. Nie i nie.  Szkoda słów bo głaszczecie kupujących a dźgacie sprzedawców.

oznacz moderatorów

michalkutowski1
#8 Zapaleniec#

Wydaje mi sie że po tym czasie, jedyną słuszną opcją jest zgloszenie na policję bo jednak trochę czasu minęło i skoro kupujący olał moja wiadomość jak i allegro nie przyzna sie do błędu. Bo nie rozumiem jak mogli wyplacic pieniadze nie kontaktujac sie ze mna czy towar został faktycznie zwrocony. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ a poprosiliście go o udokumentowanie odesłania towaru? Czy kupującym wierzycie na gębę, a sprzedawca ma 155 różnych papierków przesyłać, by udowodnić, że nie jest wielbłądem?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@medalik_2009 155? Nie n dąży do nieskończoności 

oznacz moderatorów