anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Altus-Rms

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Witam, dostałem E-mail od firmy Altus-Rms. Z numerem sprawy (004/477/00 417) numerem konta bankowego i jeszcze inne moje dane, jak i jakieś osoby prowadzącej. Niestety jak pisałem do nich e-mail nie dostałem odpowiedzi na temat tego. Według e-mail mam czas na wpłatę do dziś niestety nie wiem, czy to jest prawdziwe i czy mam to opłacać. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A zalegasz Allegro albo wypłacili rekompensatę z POK?

oznacz moderatorów

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że było coś z Pok, ale nie jestem pewien tak na 80% mogło coś być. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To możliwe że Allegro oddało do firmy windykacyjnej.😐

oznacz moderatorów

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Właśnie jak czytałem to współpracują z tą firmą, a nie chce później, aby się okazało, że sobie procent naliczą i wyjdzie im z 20 tysięcy. Więc chyba lepiej, abym to zapłacił tak? Pisali do mnie na SMS oraz na e-mail. A nie chciałbym też, aby się okazało, że to jakieś oszustwo czy coś.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz o tej godz nikt tu ci nie odpowie z moderacji ani na czacie, dopiero rano, więc zaczekaj do rana i upewnij się na 100%: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095

oznacz moderatorów

XiaoShop
#7 Wielbiciel#

Niby mogę, tylko że 1 marca napisali, że mam 3 dni wczoraj gdzieś wieczorem przeczytałem stwierdziłem, że rano to ogarnę i niestety zapomniałem i dopiero teraz sobnie przypomniałem, więc niby mam dziś ostatni dzień na zapłatę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę ze do rana warto poczekać i potwierdzić ale sam zdecyduj.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@XiaoShop ponieważ masz kilka kont na Allegro nie mogę odnaleźć tego, którego dotyczy ta wiadomość. Najlepiej, więc jeśli skontaktujesz się z nadawcą tej wiadomości - firmą Altus pod numerami telefonu: 

22 319 85 14

22 319 85 11

22 319 85 10

22 319 85 29

22 319 85 21

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów