anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie prowizji za sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
Roomusek
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Wystawiłem rower na sprzedaż kilka dni temu. Rowerek się sprzedał... Ale trzy razy 🙂 Oczywiście zaraz zadzwonię do dwóch nabywców i zwrócę im pieniądze, ale została mi naliczona prowizja za wszystkie trzy transakcje. Czy jest jakaś szansa na wyjście z tego problemu?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Vryko
#18 Luminarz#

Allegro, czy Allegro Lokalnie? Jak Allegro, owszem - możesz się ubieigać o zwrot prowizji. Jeśli Lokalnie - teoretycznie możesz spróbować napisać do Allegro, ale na Lokalnie nie ma prowizji, jest opłata za obsługę transakcjii. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
Roomusek
#2 Obserwator#

Na Allegro. Nie lokalnie

 

oznacz moderatorów
Roomusek
#2 Obserwator#

...No  i co... Gdzie mam pisać? Gdzie z tym pójść?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

a tuu ooo 🙂

Patryk0701_0-1589915305646.png

 

oznacz moderatorów
Roomusek
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
kroko07
#9 Pomysłodawca#

Jak to ty popełniłeś błąd to niechętnie zwracają .Właśnie mi nie zwrócili dlatego że klient odesłał towar gdyż się pomylił  a i tak miał darmowy zwrot inpostem więc odesłał. Ja  zwróciłem pieniądze przelewem a nie przez zwrot pay-u ,więc nowym wymysłem allegro jest nie zwracanie prowizji w takich przypadkach .Żeby oddać przez pay-u to trzeba mieć tam zgromadzone środki a nikt nie chce czekać 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kroko07, allegro nie ma prawa (podstawy prawnej) by niezwracać prowizji za niesprzedany towar, czyli kiedy był zwrot 🙂

oznacz moderatorów
kroko07
#9 Pomysłodawca#

Ale dlaczego się sprzedał aż 3 razy ,popełniłeś błąd przy wystawianiu ?

oznacz moderatorów