anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie supercena premium

UNSN
#7 Wielbiciel#

Nie zgłaszaliśmy się do programu "supercena premium", a mimo to zostało nam potrącone z konta -40zł. 
Pomimo anulowania swojego udziału w tym programie, wczoraj ponownie zostaliśmy skasowani za udział w tym programie, i to na 64zł!
Co mamy jeszcze zrobić, aby Allegro nie naliczało nam opłat, których nie chcemy?

 

UNSN_0-1677572581457.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#19 Nestor#

@UNSN 

Dziwne. Poprosimy moderację.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

UNSN
#7 Wielbiciel#

Poniżej screen z naliczonych wczoraj 64zł

UNSN_0-1677575139872.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@UNSN Cześć. Kampanię SUPER CENA PREMIUM musiałeś włączyć w zakładce Kampanie i programy (żaden pracownik Allegro nie ma możliwości zrobienia tego za Ciebie). W tej samej zakładce możesz zrezygnować z udziału w Programie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

UNSN
#7 Wielbiciel#

1. Nie włączyłem

2. Usunąłem się z niej dawno temu (poniżej screen potwierdzający, że nie biorę udziału).

3. Dlaczego wczoraj zostało naliczone na moim koncie 64zł do zapłaty, pomimo iż nie biorę udziału tej promocji?
4. Proszę porównać datę mojej rezygnacji z programu z datą naliczenia 64zł

 

UNSN_0-1677577728156.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@UNSN Zgłosiłeś konto do programu 13 lutego 2023 (o godzinie 17:48), zrezygnowałeś z niego 23 lutego 2023 (o godzinie 14:17).

Opłaty są naliczane w cyklach tygodniowych. U Ciebie są to dwa cykle:

2023-02-20 - 2023-02-26
2023-02-13 - 2023-02-19

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DELOSPRO
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem allegro pobiera mi   Opłata za oznaczenie Supercena Premium dawno z tego zrezygnowałem a opłata jest cały czas naliczana. Nie posiadam żadnego produktu z tym oznaczeniem.

 
Pozdrawiam Marcin 
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DELOSPRO cześć Marcin! Wyjaśniam tę sprawę i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. Rozumiem, że zrezygnowałeś z udziału w programie w tej zakładce, w sekcji "Zarządzaj udziałem"?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DELOSPRO wracam z odpowiedzią. 
Sprawdziliśmy, że zrezygnowałeś z programu dopiero 6 kwietnia o 18:59, więc opłaty były naliczane poprawnie. 
Jako że rozliczanie tego programu jest za okresy tygodniowe powinieneś otrzymać jeszcze ostatnią opłatę za cykl:
2023-04-03 - 2023-04-09.

Możemy udostępnić Ci raport, na którym widoczne będzie jakie oferty w danym cyklu czy w kilku cyklach brały udział w programie. Jeśli będziesz potrzebował takich szczegółów, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów