anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie transakcji przez kupującego

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Czy kupujący, który anulował transakcje, może wystawić mi za nią komentarz. Dodam, ze nie doszło do platności, bo nie przelał pieniędzy. 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Tylko, dziwnym trafem, ci którzy najgłośniej  protestowali nigdy nie dostali żadnego negatywa.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1  Za to ciągle powtarzali, że allegrowicz bez negatywa jest jak żołnierz bez karabinu.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@musicsklep_pl 

Głupotą byłoby przelanie pieniążków sprzedawcy, który np. przyznał, że towaru nie ma i nie wiadomo kiedy będzie miał.

PS: Na Allegro transakcja to nie to samo, co umowa sprzedaży. Zajrzyj do działu "definicje" w regulaminie.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Tylko w moim przypadku towar mam, ale kupujacy sie rozmyslil i anulowal zanim jeszcze przelal kase.

oznacz moderatorów

ewaneta
#10 Popularyzator#

@musicsklep_pl

Ja bym nie odpuściła. Pisałabym do nich codziennie. Może się w końcu znajdzie tam ktoś, kto umie czytać i ogarnie sytuację. 

To przekracza już wszelkie granice. Jeżeli Allegro pozwala na to, żeby Kupujący nas szantażowali negatywem za niezapłacony towar, który mamy i możemy wysłać w każdej chwili, to.... nie wiem... nie umiem tego nazwać.... ale granice zostały przekroczone na maksa, a olewanie Sprzedającego sięgnęło zenitu. 

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Dziekuje za komentarz i zaangazowanie.

Na szczescie jeszcze nie doszlo do komentarza, ale chce sie upewnic ze kupujacy moze tak zrobic, mimo ze do transakcji nie doszlo, w sumie z woli kupujacego.

Ale masz racje. Troche to nie tak. Wg mnie jesli do faktycznego wyslania towaru nie doszlo,ktoy jest dostepny, a kupujacy sam z siebie anulowal, to nie powinien miec mozliwosci wystawiania komentarza, nie wazne czy pozytywny czy negatywny, ewentualnie jakis neutralny, lub zwykle podziekowanie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zwykle nie wystawiają, jak prywaciarsko sprzedaję/kupuję od 10 lat to nie miałem rezygnacji i komentarza za tą samą transakcję. To by było głupie i CzarnoListne 🙂

oznacz moderatorów

ewaneta
#10 Popularyzator#

@konto zamknięte

A ja miałam taką sytuację (same zera i negatyw - za co? Za to, że Sprzedający się rozmyślił i nawet nie anulował, tylko nie zapłacił?). Akurat wtedy Allegro już zwróciło mi prowizję za ten przedmiot, więc komentarz skasowali. Chwała im za to 😉 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Uznali że to był zakup dla wystawienia komentarza, a zapewne kupujący wystawił taką ocenę nie wprost tobie, a chciał tym ukarać allegro za ten spam z ocenami 😛

oznacz moderatorów