anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zamówienia

King_Store7
#8 Zapaleniec#

Cześć, miałem wystawione 3 produkty które zaczytały się błędne parametry i aukcja pokazywała z parametrów, że jest to, np, 100szt, a cena dotyczyła 1szt i chciałem się z klientem jak człowiek dogadać i że wyślę jakąś tam ilość, ale tak żeby nie był oczywiście stratny i jeszcze do tego dołożyłem interesu. Gdy odebrał przesyłkę twierdzi, że za mało otrzymał produktów. Jak taką sprawę rozstrzygnąć? Da się może to jednak anulować? Napisałem mu, że jeśli nie jest zadowolony z zakupu, to może zwrócić a ja oddam pieniądze, ale to go nie interesuję. Proszę o pomoc, bo nie wiem jak do tego podejść ;/

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, możesz wysłać i pozbyć się problemu , dyskusja negatyw, możesz nie wysyłać  i walczyć, udowodnić że to pomyłka ale negatywa możesz nie uniknąć, więc trudno coś tak konkretnie doradzić.

oznacz moderatorów

King_Store7
#8 Zapaleniec#

Niestety żeby wysłać jak on oczekuje, to będzie jakieś 900zł żeby jeszcze dołożyć do interesu.. masakra jakaś

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wygooglaj sobie art kc o ewidentnej omyłce i powołując się na niego anuluj zamówienie

oznacz moderatorów

King_Store7
#8 Zapaleniec#

właśnie coś słyszałem o takim art kc 84

 

oznacz moderatorów