anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zwrotu przez sprzedawce

MAMY ROZWIĄZANIE!
Very_Cheap_Games
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem grę, ale po chwili kupujący wszczyna sprawę, że gra nie działa, napisałem mile że mógł napisać do mnie zamiast wszczynać dyskusje na allegro, ale ok. Dogadaliśmy się, że zwrócę mu pieniądze, niestety jak głupek nie poprosiłem go o jakiś dowód. A kupujący nie odpowiada, niestety wszczołem o zwrot pieniędzy i czy jest jakaś metoda na anulowanie takiego zwrotu? Przy okazji nie mam funduszy na koncie bo wszystko wypłaciłem, i wiem że zwrot anuluje się za 24h jeżeli nikt nie wpłaci pieniędzy, ale co zrobić gdy wpłaci? Wtedy ten kupujący dostanie zwrot, gdzie nie wiem nawet czy kupujący mnie nie oszukał.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kostas11
#21 Demiurg#

@Very_Cheap_Games nie anulujesz zwrotu, jak nikt Ci nie wpłaci to sam się anuluje po 24h, jak wpłaci to kasa pójdzie, na przyszłość nauczka o sprawdzenie reklamacji co nie zmienia faktu że masz dyskusję i uznałeś reklamację więc nie wiele zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Very_Cheap_Games Możesz próbować. Czasem taki zwrot da się zablokować. Pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów