anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczna wiadomość do kupującego

Armedion
#7 Wielbiciel#

Cześć,

chciałbym dowiedzieć się czy jest jakiś darmowy sposób na ustawienie automatycznych wiadomości do klienta po zakupie? Wybieram się na urlop i od świąt nie ma mnie przed komputerem w zasadzie do 4 stycznia. Urlop na allegro zgłoszony, termin wysyłki wydłużę dopiero na wigilię. Jak skutecznie informować kupujących o opóźnieniu w wysyłce? (na ten moment wysyłam w 24h)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Armedion jak ustawisz urlop i odpowiedni czas wysyłki to wystarczy 🙂 i tak musisz wchodzić codziennie na pocztę bo może wpaść dyskusja ( brak odpowiedzi blokada )  i zapytania ( brak odpowiedzi obniża jakość obsługi ) więc możesz odpisywać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Armedion
#7 Wielbiciel#

Nie martwię się o dyskusje, tylko o klientów, którzy nie zauważą, że wysyłka będzie dopiero po nowym roku. Z tego co się tu naczytałem allegro niezbyt chętnie pomaga przy usuwaniu niesłusznych negatywów...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @Armedion, nie jest możliwe stworzenie automatycznego komunikatu, który informuje o Twojej nieobecności. Natomiast jeśli odpowiednio wcześniej (minimum 7 dni przed) zaznaczysz nieobecność w zakładce “urlop”, zaktualizujemy czas dostawy wyświetlony w Twoich ofertach i wydłużymy go w oparciu o Twoją planowaną nieobecność.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów