anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczny mail z danymi do wplaty

Poran6
#7 Wielbiciel#

Witam , kiedyś była taka opcja że można było podać np. dane konta do wpłaty i przychodziły one od razu do zwycięzcy aukcji po jej zakonczeniu . Żeby nie wysyłać każdorazowo od nowa tej samej wiadomości do osoby co wygrała aukcje. Nie umiem teraz tej opcji znaleźć . Możecie jakość naprowadzić ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mikeza
#20 Guru#

@Poran6  to już trochę nie te czasy. Teraz praktycznie nikt nie wpłaca bezpośrednio na konto. Wszyscy wybierają płatności allegro, czyli szybkie przelewy, BLIK, karta itd. Dopiero potem możesz sobie wypłacić te pieniązki na swoje konto.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Poran6
#7 Wielbiciel#

No tak, szkoda że już tej opcji nie ma, już dawno nie wystawiałem aukcji , pamiętam że były jeszcze różne fora tematyczne np. numizmatyczne 🙂 , po zakonczonej akcji dostawałem meila z nr konta do wpłaty , kopiuj wklej , i przelew zrobiony 🙂  Tak to jest z powrotami ... Po 10 latach 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Poran6  ustawiasz swoje konto w danych allegro, oni to weryfikują, i potem może w każdej chwili wypłacać na nie te wszystkie płatności jakie otrzymujesz od kupujących. Jest to wygodne, szczegónie, że sporo osób korzysta z kart, odroczonych płatności, rat i nie wiadomo czego jeszcze. Przy zwykłych przelewach nie dałoby się tego zaproponować klientom.

Dla przykładu podam zakupy zagraniczne, taki klient może zapłacić kartą, a zwykły przelew byłby dużo bardziej kosztowny i często przewalutowania i opłaty bankowe byłyby wyższe od wartości zakupionego towaru.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Poran6
#7 Wielbiciel#

No tak , sposób szybki przelew jest fajny bo tak.... Podasz do serwisu nr rachunku oni go sprawdzą , uwierzytelnia , i przelewy spływają ....  ale wg mnie powinni też dodawać więcej opcji aby upraszczać bo tak jeden woli zapłacić kartą _ i kasa dojdzie_ a drugi ma tylko gotówkę i też sobie poradzi z przelewem ... Który lepszy ? - oby dwoje - bo obydwaj skutecznie płacą 🙂 Teraz trzeba się dostosować 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Poran6  ja mam nr konta w zakładce "O sprzedającym". Są osoby, aczkolwiek nie za dużo co wpłacają bezpośrednio na konto. Znajdują sobie dane i wpłacają 🙂

Ale nie ma co ukrywać, teraz ludzie są wygodni i tylko klikają w telefonie, kupione i zapłacone 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów