anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd podczas komunikacji z API Allegro- Sky Shop

Lemonti_sp
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Próbuję wystawić przedmiot poprzez Sky Shop, do tej pory nie miałam takich problemów. Na ostatnim etapie pojawia się komunikat "Allegro zwróciło następujące komunikaty: Parametr zależny Generacja procesora (249393) nie może przyjąć wartości [13], gdy parametr Seria (206182) ma wartości [Intel Core i9]. [Dependent parameter Generacja procesora (249393) cannot take values [13] when parameter Seria (206182) has values [Intel Core i9] (ConstraintViolationException.DependencyValidator)]"

Czy mogę prosić kogoś z moderatorów, aby to poprawić? Wprowadzone przeze mnie parametry są poprawne, generacja procesora to 13, a seria to Intel Core i9. Jeżeli wprowadzę/ zaznaczę inną generację, to wprowadzę kupujących w błąd, parametry przedmiotu (w tym wypadku procesora) będą niezgodne z prawdą. 

Z góry dziękuję za pomoc. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lemonti_sp Prawdopodobnie takie wartości są podane w parametrach produktu w naszym katalogu. Możesz zgłosić błąd w produkcie. Tutaj sprawdzisz jak to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Lemonti_sp
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Zgłosiłam błąd w katalogu, został on zweryfikowany pozytywnie i poprawiony przez Allegro, a komunikat, identycznej treści, o błędzie podczas wystawiania akcji nadal się pojawia. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Lemonti_sp Prześlij proszę zrzuty ekranu, na których ten problem będzie widoczny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Lemonti_sp
#7 Wielbiciel#

 

Lemonti_sp_1-1667827999793.png

Proszę. 

 

oznacz moderatorów