anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd "Invalid file encoding" podczas przesyłania ofert w pliku wsadowym na Allegro

flagsworld
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich, próbuję użyć Allegro do masowego przesyłania ofert, ale napotkałem pewne problemy. Mój system operacyjny to Windows 7, a język komputera to chiński. Użyłem wersji Microsoft Office 2016, aby zapisać plik jako CSV i wybrałem kodowanie UTF-8. Jednak, kiedy próbuję przesłać plik, system wyświetla komunikat "Invalid file encoding. Save the file in UTF-8 or Windows-1250 format." Próbowałem już zmienić format kodowania, ale problem nadal istnieje. Podejrzewam, że mój plik CSV może zawierać nieobsługiwane znaki specjalne lub błędy formatowania. Próbowałem także użyć separatora przecinków i upewnić się, że każde pole jest w cudzysłowie, ale problem wciąż występuje. Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Dziękuję!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@flagsworld Prześlij problematyczny plik przez ten formularz. Odpowiedni zespół go sprawdzi i udzieli Ci pomocy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

flagsworld
#7 Wielbiciel#

Złożyłem formularz 3 dni temu, ale zespół wsparcia sprzedawcy nie odpowiedział ani nie rozwiązał mojej sprawy i nie otrzymuję pomocy.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@flagsworld Przepraszam, że musisz tak długo czekać, ale z tego co widzę Twoje zgłoszenie jeszcze oczekuje, więc muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. Twoja wiadomość do nas dotarła, więc na pewno otrzymasz od nas odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów