anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd sposobu nadania paczki inpost

tyler1980
#7 Wielbiciel#

Wygenerowałem etykiety zaznaczając opcję dostarczę do paczkomatu ale w kolejnym kroku kliknąłem zamów kuriera i teraz nie mogę nadać przesyłek w paczkomacie. Jak pomimo to nadać te paczki w paczkomacie? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tyler1980 Cześć. Czyli zamówiłeś już kuriera i umówiłeś podjazd? Sprawdź to proszę w nowej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek. Jeśli tak, to możesz spróbować usunąć tę przesyłkę i wygenerować ją ponownie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ignis_Trade
#7 Wielbiciel#

Nie mogę usunąć przesyłek. Owszem jest taki przycisk ale jego naciśnięcie nie  usuwa tych przesyłek. Jak mogę to naprawić paczki powinny być już wysłane. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ignis_Trade Jeśli nie możesz anulować przesyłki, to oznacza, że Przewoźnik już na to nie pozwala, czyli po prostu jest już za późno z jego perspektyw. Możesz spróbować telefonicznie zmienić swój wybór. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ignis_Trade
#7 Wielbiciel#

Próbowaliśmy je usunąc zaraz po nieudanym nadaniu w paczkomacie. (2h po wygenerowaniu etykiety) A wogole  nie mogę pojąc  czemu przesyłkę allegro paczkomaty inpost  nie mogę nadać w paczkomacie. Przecież to powinno byc prostsze a nie zabierać tyle czasu na rozwiązanie... paczki wciąż nie wysłane.... 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ignis_Trade, widzę, że napisałaś do nas mejlowo. Proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce uzyskasz odpowiedź. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów