anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędnie naliczona prowizja od sprzedaży książki

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomi_san
#7 Wielbiciel#

Jak mogę zareklamować wysokość prowizji za sprzedaż książki? Za sprzedaż w wysokości 54 zł
naliczono mi 8,10 zł prowizji - powinno być 4,86 zł (9%)

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
pinsplash
#21 Demiurg#

@tomi_san Chyba jednak jest inna... Z tabeli opłat i prowizji :

9% z parametrem stan “Nowy”, 15% dotyczy wszystkich Ofert z wyjątkiem oznaczonych parametrem stan „Nowy

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
tomi_san
#7 Wielbiciel#

@pinsplashdzięki, masz rację - przeoczyłem ten zapis

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Allegro chyba nigdy nie pomyliło się co do wielkości naliczonej opłaty, jak i w tym przypadku.  

 

Natomiast bardzo chętnie zmieniają potajemnie zasady i cenniki aby zrobić Sprzedawcy kuku. Kto normalny czyta cennik za każdym razem przed zalogowaniem się do allegro?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash masakra, przy dzisiejszych kosztach utrzymania firmy takie prowizje to zabójstwo 😞

albo niedługo będzie **piiip** albo padnie bo mając większą sprzedaż jesteś w stanie założyć sklep internetowy z pozycjonowaniem i reklamą adword 

Miesięcznie Sklep 150 zł + 500  - 1000 zł reklama z pozycjonowaniem, nie martwisz się o zwrtoy prowizji nie masz komentarzy a jak odrzucisz reklamację nikt Ci nie blokuje konta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ale mało kto u takich kupuje, boją się, wszyscy idą na Allegro 🙂 Tu jest POK i Dyskusje 🙂

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Mam znajomych sprzedających używane książki, i to dla nich jest naprawde tragedia. Jak dodasz prowizję od wysyłki ( a są ciężkie książki) to ...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash działam w necie od ponad 11 lat na allegro konto firma i 10 lat sklep internetowy i to był mój strzał w dziesiątkę, i tak obserwuję co się dzieje na allegro i ograniczyłem ofertę do 50 produktów kiedyś miałem setki, podniosłem ceny co by pokryć koszty pakowania, dopłat do smarta oraz częściowo prowizji bo 10 % to przegięcie, był to jedyne wyjście żeby tu zostać bo inaczej bym zrezygnował ze sprzedaży tu 😞 i teraz normalnie tu zarabiam tylko jak długo zanim się klienci połapią że w sklepie ja czy inni mają taniej i uciekną z allegro 🙂 

@xyz96  masz rację kupują tu drożej bo reklama marketing i znana marka, POK itp. Tylko jak tak dalej będą gnębić sprzedawców to pouciekają, i nie będzie co kupować na allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów