anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo mała liczba wyświetleń ofert - co mogę zrobić, aby to zmienić?

AMGAZ
#1 Nowicjusz#

Witam wszystkich, mam problem że moje oferty praktycznie nie są odwiedzane, czy są jakieś ustawienia co do lokalizacji oferty, czy coś innego, przykładowa oferta: https://allegro.pl/oferta/pistolet-lakierniczy-star-mini-hp-0-5mm-silver-9592890464

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pulkownik66
#19 Nestor#

@AMGAZ

Może spróbuj choć jedną ofertę wypromować- na jakiś czas i zobaczysz co się będzie działo.Ale dobrze przeczytaj, o co w tych promocjach chodzi.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Ogólnie mało co Kupujący wchodzą na aukcje przed zakupem. Zazwyczaj wystarcza rzut oka na miniaturkę. Można też dużo odfiltrować nie chcianych parametrów. Nie te czasy że czytało się wymyślne opisy od deski do deski. Można też przejrzeć wszystkie zdjęcia bez wchodzenia na aukcje.

To sprawia że jest mniej wejść niż przed laty bywało.

@AMGAZ Następny powód to taki że sprzedajesz narzędzia a są wakacje i mało kto w ten czas myśli o remontach, warsztacie, itp.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ No wiadomo, że remonty to tylko podczas urlopu😏 No chyba że jest się sprzedawcą na allegro, to nie ma się czasu na jakieś remonty podczas urlopu😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

AMGAZ widzę ,że jesteś nowy nie masz ocen , a jakość sprzedaży ,której nie masz ma wpływ na pozycjonowanie ofert .Musisz trochę zainwestować w promowanie , złapać parę pozytywnych ocen zadbać o szybki czas wysyłki / jeśli możesz  skróć do  24 H / Zaoferuj jako formę wysylki paczkomaty i odbiór w punkcie tam gdzie to możliwe .. Postaraj się o ikonę ,,smart ,, albo oferuj wszyskie przesylki zdarmową dostawą . Masz droższe produkty klienci nie zwrócą uwagi na nieco wyższą cenę , ale darmowa wysyłka jet widoczna , a to ciągnie oko. 

oznacz moderatorów