anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bez żadnego powodu zawieszono mi konto- nie ma z kim rozmawiać , czekam już 10 dni

Lanette_pl
#7 Wielbiciel#

Bez żadnego powodu zawieszono mi konto- nie ma z kim rozmawiać , czekam już 10 dni, nie zarabiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Lanette_pl bez powodu ? , zapytamy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Lanette_pl Allegro nie wiesza kont bez powodu, bo zarabia na Twojej sprzedaży. Kontakt w sprawie blokady; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Lanette_pl
#7 Wielbiciel#

Tym razem nie ma Pan racji , konto zawieszono bez powodu, albo przez pomyłkę pracownika. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Lanette_pl zaczekaj na wypowiedź moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

tu odpowiedź otrzymasz szybciej .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lanette_pl w wiadomość e-mail o nr 20703142 napisaliśmy, że ograniczenia zostały nałożone na podstawie art. 2.12 i 8.7 naszego Regulaminu i są związane z nieuregulowanymi sprawami na powiązanym koncie. Blokada nie wynika z niczyjej pomyłki. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, jednak sprawy blokady konta można wyjaśniać jedynie z Działem Bezpieczeństwa. Tak jak pisaliśmy w sprawie o podanym wyżej numerze, napisaliśmy co należy zrobić, aby konto zostało odblokowane.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów