anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezpodstawne zablokowanie konta

funkyshot_gadget
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj wspaniałe allegro zablokował mi konto. Uzasadnienie. Ze mam powiązane inne konto z tym. I naruszyłem tym regulamin.... Co mam napisać do allegro żeby mi odblokowany konto.??? 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Adekpol
#13 Ambasador#

Ciekawe który moderator się zdenerwował że aż mi komentarz usunął 

Gdybym kłamał to spoko, ale nie od dziś wiadomo że żaden z pracowników Allegro nie podchodzi do  tej pracy sumiennie, robicie większość rzeczy na odpier** 

Jak prawda boli oczka, to może zamiast usuwania niewygodnych stwierdzeń, warto zastanowić się nad sobą żeby zmienić podejście do pracy? 

 

Peace out 

oznacz moderatorów

lopolopez00
#7 Wielbiciel#

Mi właśnie przed chwilą też, kazali zrobić sobie sesję zdjęciowa z przedmiotami, a właściwie sesję mojego dowodu w wysokiej rozdzielczości i wysłać przez formularz który przyjmuje tylko 3 pliki po 2 MB. Jestem nowy na Allegro i czuję, że stracę klientów przez ich działania. Bo za nim odblokują jak piszecie niżej i potrwa to tydzień, to już nikt nic u mnie nie kupi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lopolopez00  bo jest to podejrzane, bardzo dobrze że sprawdzają poczytaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/ktoś-mnie-zatrudnił-do-wystawiania-ofert-z...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

roksa04
#7 Wielbiciel#

Udało się odblokować? Mi kazali robić selfie właśnie z przedmiotami które wysłałam... Zablokowali 2000PLN na koncie PayU i możliwość robienia zakupów.

W odpowiedzi dostałam:

"Dzień dobry,

skoro przedmioty zostały już wysłane będziemy musieli poczekać aż dotrą do Pani kupujących aby upewnić się że wszystkie transakcje zostaną pomyślnie zrealizowane."

Co moje zakupy torebki i natychmiastowa płatność blikiem mają wspólnego z tym kto i kiedy dostanie przesyłkę? Jak trzeba płatność prowizji opłacić to RACH ciach odrazu blikiem leci. A z wypłatami problem.

oznacz moderatorów

gold-koliber
#7 Wielbiciel#

Mam dokladnie taką samą sytuacje. Czy udało się wyjaśnić sprawę?

oznacz moderatorów

saya111
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem od wczoraj moje konto zostało zablokowane i nie mogę wyplacic pieniędzy ani nic wystawić. Maja zweryfikować konto jeśli pośle zdjęcie towaru z ze swoim dowodem osobistym. Ale nie mam fizycznie tego towaru u siebie. Dodam że zakupiony towar dochodzi do kupującego. I co teraz mam zrobić???

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Kwestie blokady konta można wyjaśniać jedynie z działem bezpieczeństwa. 
@gold-koliber poczekaj prosze na naszą odpowiedź w sprawie nr. 20125195.
@saya111 przed chwilą wysłaliśmy do Ciebie wiadomość w sprawie nr. 20146801, proszę odpisz na nią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów