anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada środków i brak kontaktu z Allegro

waciik
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Prowadzę sprzedaż od paru miesięcy, zebrało mi się kilka tysięcy kapitału za sprzedane produkty i nie mogę ich wypłacić, ponieważ mam blokadę operatora, zakładam że allegro. Strona każe mi się skontaktować z allegro co robię przez ticket. Nikt sie nie odzywa ! środki są nadal zablokowane. Mam dodany nr konta i zeweryfikowany przelewem oraz uzupełnione wszystkie dokumenty firmy. Allegro rozliczam automatycznie z prowizji sprzedaży i nie mam żadnych zaległości.

Ktoś wie czy jest jakaś infolinia do miłościwego allegro lub inny sposób kontaktu niż ticket na który nie odpowiadają ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@waciik Przykro mi, że konto zostało zablokowane, ale musisz w tej kwestii zaczekać na odpowiedź w zgłoszeniu o numerze 34793336. Nie zakładaj proszę kolejnych zgłoszeń. Niczego to nie przyśpieszy, a wprowadza jedynie niepotrzebne zamieszanie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

waciik
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź ! Czekam w takim razie cierpliwie, a że jestem nowy nie mam pojęcia jak działa wsparcie. Miałem wrażenie za to, że nie działa. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@waciik Jasne, rozumiem Cię. 🙂 Zgłoszenia są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas trafią, dlatego czasami może to dłużej potrwać. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To powinniście się bardziej postarać ponieważ jest to problem od lat i w zasadzie jest coraz gorzej, nie wasza kasa to traktujecie to "lekceważąco".😒

oznacz moderatorów