anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta allegro z powodu zadłużenia

rafad190
#7 Wielbiciel#

Witam

Moje konto na allegro zostało zablokowane z powodu zadłużenia za nieopłacone prowizje od sprzedaży. Po opłaceniu prowizji skontaktowałem się z Allegro w sprawie odblokowania konta, jednak dostałem odpowiedź, że Allegro nie dostało informacji od firmy Altus o uregulowaniu mojego zadłużenia. Faktycznie dostawałem sms od firmy Altus RMS lecz widniały w nich jakieś horendalne kwoty wysokości kilku set złotych, więc uznawałem je za scam.  Nie otrzymałem żadnego maila od firmy Altus ani Allegro w sprawie takiego zadłużenia. Jak mogę sprawdzić czy zadłużenie jest prawdziwe, jaka jest jego kwota i jak moge go uregulować?

Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rafad190, widzę, że napisałeś do nas w tej sprawie. Proszę Cię o chwilę cierpliwości - wkrótce powinieneś otrzymać odpowiedź. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

rafad190
#7 Wielbiciel#

Od Allegro dostałem odpowiedź, która brzmi "Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z firmą Altus" natomiast w firmie Altus poinformowano mnie, że w sprawie szczegółów musze kontaktować się z Allegro. Mogę prosić o rozmowę telefoniczną z kimś z Allegro, aby uzyskać informacje i zakończyć sprawe? 
Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafad190 poproszę Cię o zamówienie rozmowy tutaj, przepraszam, za to odsyłanie z miejsca w miejsce, ale w tym wypadku będzie po prostu szybciej, jeśli zrobisz to bezpośrednio na stronie kontaktu i wyjaśnisz to z naszym Doradcą. 
Mam nadzieję, że uda się to szybko rozwiązać, gdybyś miał problemy bardzo proszę napisz tu ponownie, będę działać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów