anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta art. 2.12 Regulaminu Allegro + blokada konta firmowego 8.7. Regulaminu Allegro

Sprawne-Zakupy
#2 Obserwator#

Witam.

Od pazdziernika ubiegłego roku sprzedawałem jako prywatny sprzedawca poprzez nie posiadanie firmy, cala sprzedaż była w modelu dropshipping oraz wszystkie zamówienia były realizowane.

W okolicach 20 Lutego 2023 roku bank zablokował mi konto poprzez co nie mogłem zrealizować zamówień, przez to dostałem na koncie dużo zwrotów na kwotę ponad 3000 złotych, nie odzyskałem pieniędzy (dopiero w maju) oraz blokadę z art. o bezpieczeństwie transakcji.

Aktualnie dług spaliłem na początku czerwca po odzyskaniu pieniędzy, posiadam własną firmę dropshippingowa sprzedająca miedzy innymi na własnej stronie internetowej oraz chcącej się oczywiście przerzucić z powrotem na Allegro, apelowałem o odblokowanie konta, allegro kazało mi wysłać dowody współprac z hurtowniami miedzy innymi screeny posiadana np. konta firmowego w hurtowniach i to zrobiłem, jednak allegro stwierdziło najpierw iz nie wysłałem tego co trzeba (pomimo wysłania dowodów współprac z hurtowniami w postaci screenów), ja odpisałem im odrazu iz wszystko było wysłane prawidłowo + co im szkodzi odblokowanie konta skoro wiadomo ze firma zrealizuje te transakcje, jeśli cokolwiek by złe poszło, zablokowali by mi je znowu lecz jakże mile Allegro odpowiedziało ze na model wpsolpracy drop shipping nie wyrażają zgody jedynie jeśli miałbym produkty na stanie magazynowym moge apelować o wznowienie z nimi wpsolpracy, napisałem do nich znów z prośbą o odblokowanie oraz z NIP'em jako dowód posiadania firmy.

Moje konto firmowe Allegro jest przypisane na inny adres e-mail. Jakieś pomysły co w tej sytuacji posiadania firmy lecz wmawiania przez Allegro ze jej nie posiadam i transakcjie nie zostaną sfinalizowane? Proszę o pomysły! Dziękuje z góry ;)))

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sprawne-Zakupy przykro mi, ale nie będę mogła pomóc ponieważ kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko z Działem bezpieczeństwa i tylko oni mogą podjąć decyzję o zdjęciu blokady. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów