anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta brak odpowiedzi od allegro

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

Tydzień temu zablokowano mi konto. Zero odpowiedzi od allegro mimo kilku email. Mam zle wpisany numer cyfrówka i nie mam jak zmienić aby zamówić rozmowe. Klienci czekaja na towar. A ja nie wyślę skoro nie mogę wyplacic gotówki tym bardziej ze z allegro mam tak utrudniony kontakt. Czy jest jakiś numer telefonu aby sie skontaktować z allegro 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

exoryna
#14 Krzewiciel#

Mam zle wpisany numer cyfrówka

Co to znaczy?

 

oznacz moderatorów

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

Zamiast 464 mam 646

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BogdanTeresa60 14 sierpnia wysłaliśmy do Ciebie wiadomość. Konsultant informował, że ma problem, by się do Ciebie dodzwonić i prosi o opisanie sprawy w mailu. Proszę, żebyś odpisał właśnie na tę wiadomość.

Dodatkowo - numer telefonu skorygujesz w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnej wiadomości poza tą ktora dostałem ze wyplata nie zostanie zrealizowana. Numeru nie da rady zmienić bo konto zablokowane 

PProszę o ponowne wysłanie wiadomości na email 

bogdan.lewandowski1349@interia.pl 

To przestaje być smieszne. Ja rozumiem ochrona ochrona ale jeśli człowiek ma dokumenty do telefonu itp to jak w takiej sytuacji może kłamać i łamać regulamin. Czekam ostatecznie dziś na kontakt w innym przypadku bede wyciągał sprawe na inny tok prawny. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BogdanTeresa60 Proszę, żebyś sprawdził folder ze spamem w swojej skrzynce pocztowej. Zdarza się, że wiadomości od nas trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów