anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta podczas błędu z poczta

mvtiv
#2 Obserwator#

witam, moje konto zostało zablokowane za to że nie wypowiedziałem się w dyskusjach na czas podczas gdy na moją skrzynkę nie dochodziły żadne wiadomości od allegro. nie wiedziałem że kupujący otwierają dyskusje a zawsze starałem się odpowiadać bardzo szybko. z tego też powodu aktualnie nie mogę otrzymać zwrotu prowizji za niektóre zamówienia. co mam zrobić w tej sytuacji? czy allegro może w końcu zacząć bronić sprzedawcy a nie tylko kupujących?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mvtiv
#2 Obserwator#

dodam jeszcze że zgłosiłem ten błąd do allegro i naprawili mi pocztę więc wiadomości już dochodzą

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli już otrzymujesz wiadomości to powinieneś też dostać meila od allegro co masz zrobić by cię odblokowali .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mvtiv Wszystkie informacje masz na mailu od Allegro, możesz także dopytać :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mvtiv, w komunikacji mailowej otrzymałeś informację, że Twoje konto zostało zablokowane nie tylko dlatego, że nie odpowiadałeś w dyskusjach. W mailu zostałeś też poinformowany jakie kroki powinieneś podjąć aby Twoje konto zostało odblokowane. Teraz kiedy Twoja skrzynka już działa, widzisz takiego maila? To wiadomość z 16.12 godzina 17:48.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika mam nadzieję, że nie jest to mail w stylu - masz zakończyć wszystkie nierozwiązane dyskusje i trwające pozytywnie

czy coś w tym stylu

 

a tak mi się przypomniało

Sygnatura akt: XVII Amc 28/03
Data wyroku: 2004-03-10
Data wpisu: 2004-08-20

 

„Allegro nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przypadkowe lub pomyłkowe usunięcie aukcji lub zawieszenia lub zamknięcia konta Użytkownika. (…) Usunięte aukcje nie mogą zostać przywrócone.”

https://www.rejestr.uokik.gov.pl/uzasadnienia/109/AmC%20_28_2003.pdf

 

oznacz moderatorów