anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta sprzedającego

beti336051
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problemu z kontem Allegro, posiadam konto od 9lat które zostało zablokowane z kontem żekomego użytkownika pod nazwą podreczniki777. Czy miał ktoś podobną sytuację i czy udało się rozwiązać ten problem,

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@beti336051  opisz dokładnie o co Cię podejrzewają ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

beti336051
#7 Wielbiciel#

O to że mojej konto jest powiązane z jakimś kontem Allegro o nazwie użytkownika podreczniki777, gdzie nawet nie wiem kto jest właścicielem danego kontakt,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@beti336051  częste powiązania, ich algorytm powiązał twoje konto z tamtym i dostałaś bana, może logowaliście się na tym samym ip może wprowadziłeś się na adres gdzie ktoś miał wcześniej konto zablokowane pod tym adresem, napisz do allegro nech Ci powiedzą co jest przyczyną i jak to odblokować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

beti336051
#7 Wielbiciel#

Właśnie chodzi o to że nie mam pojęcia kto jest użytkownikiem,a poza tym moje konto jest id 9 lat takie same, gdzie dokonywałam zakupów przez moje konto i nigdy nie zostało zablokowane,a teraz gdy zrobiłam sprzedaż odrazu blokują,to raczej nie jest normalne

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mnóstwo osób miało podobne sytuacje, najczęściej chodzi o niepłacone rachunki kont powiązanych. O szczegóły i sposoby odblokowania konta pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

beti336051
#7 Wielbiciel#

No ale to niech tamtych blokują, pierwszy raz wystawiłam coś na sprzedaż, i pi wypłaceniu moich środków konto blokują,to chyba jakaś kpina jest

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@beti336051 Konto podreczniki777 jest zablokowane, a sprzedaż z niego przeniesiona na to, z którego piszesz. Na obu kontach część danych jest taka sama np. nazwisko.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

beti336051
#7 Wielbiciel#

Ale w jaki sposób mogę to sprawdzić i wyjaśnić,bo nie mam pojęcia,jak z tą osobą się skontaktować nam, wyszukuje użytkownika na stronę allegro ale mi go nie pokazuje

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beti336051 Oczywiście bo Allegro ma swoje sposoby i nikt  ich nie zna o co chodzi .

oznacz moderatorów