anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta z powodu błędnej weryfikacji

Allegrobiznesowo
#7 Wielbiciel#

Witam

Jakiś czas temu dostałem blokadę konta z powodu błędnej weryfikacji. Odwołałem się od tej decyzji i na nowo nie przeszedłem jej pozytywnie, dodam ze wszystkie dokumenty przesłałem zgodnie z ich wymaganiami. Zaczynałem jako początkujący Dropshipping, lecz oni zablokowali mi konto z powodu „obawy o pozytywnie zakończona transakcje”. Blokadę nałożyli do odwołania. Przez co zablokowali mi sprzedaż.

Moje pytanie brzmi, czy da się jakoś to ominąć?

Czy taka blokada jest na całe życie? Do końca?

Czy można coś zrobić aby odblokować to konto?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Allegrobiznesowo Wszystkie próby ominięcia naszych procedur będą działały na Twoją niekorzyść.

Przesłane przez Ciebie dokumenty nie rozwiały obaw dotyczących zdolności do bezpiecznego sfinalizowania transakcji. Widzę, że odwoływałeś się już od decyzji pracownika, który odmówił zdjęcia ograniczeń z Twojego konta. Po ponownej weryfikacji zdecydowano o podtrzymaniu decyzji o blokadzie. 

W tej sytuacji niestety nie mogę pomóc. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Allegrobiznesowo
#7 Wielbiciel#

@nat_not  rozumiem, złe zadałem pytanie, bardziej chodziło mi o to, czy taka blokada jest do końca życia? Czy jak np prześle umowę z hurtownia to wtedy rozwieje te obawy? Czy jak to wyglada? Bo tego mi nie napisali w mailu, co musze zrobić aby odzyskać konto, tylko ze zablokowane i koniec do odwołania

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Allegrobiznesowo, zachęcam Cię do kontynuowania korespondencji mejlowej - otrzymasz w niej wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Allegrobiznesowo
#7 Wielbiciel#

Cały czas kontynuuje ale oni już przestali odpowiadać, a jak odpowiedzą to po tygodniu, a jak się odwołałem to minęły 3 tygodnie zanim dostałem odpowiedz 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Allegrobiznesowo, wkrótce powinieneś otrzymać odpowiedź. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś mocno zaszedłeś im za skórę.🤔

oznacz moderatorów

Allegrobiznesowo
#7 Wielbiciel#

Ja tylko pisałem prawdę, jak cała sytuacja wygląda.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Większość ludzi nie lubi prawdy, wolą kłamstwa, niestety.😒

oznacz moderatorów

Allegrobiznesowo
#7 Wielbiciel#

No dobrze, rozumiem ale jak będę kłamał to na pewno mi nie odblokują, wolałem iść ta droga prawdziwa jak sytuacja wyglada

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

O takie rzeczy pytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65  moderator na forum nie poda takich informacji:

oznacz moderatorów

Allegrobiznesowo
#7 Wielbiciel#

Dodam, iż pisałem już duużo maili w mojej sprawie, lecz odpowiedz dostałem tylko na 3-4 

I tak wiem, im więcej zgłoszeń tym oni bardziej się myla i nie udziela odpowiedzi, ale chciałem żeby mnie nie olewali

oznacz moderatorów