anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

Allegro zablokowało moje konto i nie wiem jak odblokować. Jakieś porady?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
Paint_Box
#12 Orędownik#

Sam konta nie odblokujesz. Zapytaj Allegro, co masz zrobić, aby konto ci odblokowano; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:41567649  w e-mail od allegro masz powód blokady. Skontaktuj się z nimi i wyjaśnij przyczynę blokady

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:41567649 Co Ci napisali w emailu?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

To jego sprawa, tutaj treści maila nie musi ujawniać.

oznacz moderatorów
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

"Powodem naszego działania jest konieczność przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji. W trosce o bezpieczeństwo transakcji i Twojego konta prosimy Cię o przesłanie zdjęcia towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamości.

Na fotografii powinny być widoczne: imię, nazwisko, data urodzenia i ważności dokumentu oraz narożniki dokumentu. Pozostałe dane możesz zakryć np. paskiem papieru. Zdjęcie nie może być jednak w żaden sposób modyfikowane. Powinno być zrobione w dużej rozdzielczości. Przesłanie plików zgodnie z instrukcją przyspieszy procedurę weryfikacji"

tego przedmiotu juz nie mam i nie wiem co dalej zrobic.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:41567649 Standard gdy nie sprzedajesz duzo a wystawiasz popularny towar ( telefon, konsola, komputer itp). Już go nie masz - wysłałeś kupujacemu? To w takim razie wyslij im dowód nadania.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

drop shipping - nie mam mozliwosci zrobienia zdjecia z towarem 

sprzedalem juz jeden przedmiot tak i nie bylo problemow

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@Client:41567649 W takim razie konto będzie zablokowane do czasu, aż wyślesz towar, kupujący  nie zgłoszą zastrzeżeń, wystawią Ci pozytywne komentarze itp.

To może potrwać kilka tygodni.

oznacz moderatorów
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

jedna paczkę już tak wysłałem a przy drugim zamówieniu zablokowali konto i zwróciłem pieniądze. Jak wyśle potwierdzenie z pierwszego zamówienia to będzie dobrze?

 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:41567649 Rozmawiaj z Allegro, my Ci mozemy coś wskazać ale to Allegro blokuje i odbokowuje.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

Już napisałem do Allegro

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:41567649 A dlaczego zwróciłeś pieniądze? kto anulował, kupujący i dlatego Ci konto zablokowali???

"Mam na 1 zamówienie które już jedzie do klienta a drugie zostało anulowane i przy tym zamówieniu zostało zablokowane konto"

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:41567649 ale masz jakieś dowody nadania? Wyslij to Allegro. Ale dokąd kupujacy nie potwierdzi że dostał - mogą nie odblokować.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

Mam na 1 zamówienie które już jedzie do klienta a drugie zostało anulowane i przy tym zamówieniu zostało zablokowane konto

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@Client:41567649 Kto anulował? Ty? Na jakiej postawie? Oddałeś pieniądze? Pokaż dowód zwrotu wpłaty Allegro.

oznacz moderatorów
Client:41567649
#8 Zapaleniec#

ja anulowalem poniewaz nie moglem wyplacic pieniedzy i zamowic produktu z hurtowni

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

napisz do nich  i spytaj jakie warunki masz spełnić aby odblokowali..Allegro kontakt

oznacz moderatorów