anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Motoswat
#8 Zapaleniec#

witam czy miał ktos taki problem z allegro ze powiazali konta z osoba z rodziny i zablokowali przez to konto 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Motoswat tak , to typowa procedura , wystarczy ,że użytkownik z zablokowanym kontem zakiguje się do allegro na tym samym sprzęcie co Ty , a już dane adresowe jak się pokryją to z hukiem blokują .

oznacz moderatorów
Motoswat
#8 Zapaleniec#

a co zrobic zeby mi moje konta odblokowali? ja nie jestem niczemu winna

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Motoswat Prowadzić korespondencję z działem bezpieczeństwa a i tam wszystko wyjaśnić: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów
Motoswat
#8 Zapaleniec#

probowałam ale allegro pisze ze jesli tamte konto nie zostanie wyjasnione to nie odblokuja a ja nie mam nic wspólnego z tamtym kontem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma innej metody, przykro Mi.🙁

oznacz moderatorów
Motoswat
#8 Zapaleniec#

dziekuje za info

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Motoswat piszesz o rodzinie , albo się dogadacie , albo nici z konta .

oznacz moderatorów
Motoswat
#8 Zapaleniec#

czy maja prawo blokowac tak konto jak nie ma nic wspolnego z tym

 

oznacz moderatorów
topcar11
#1 Nowicjusz#

Blokada konta - rodzeństwo i wspólne IP. 

witam prowadziłam sprzedaz na allegro od kilku dni mam allegro zablokowane bo powiazali mnie z zablokowanymi kontaki mojej rodziny , ale moje konto nie miało z nimi nic wspolnego moze dawiej ip ale włascicielami byly inne osoby nie moze byc tak ze ja bede opowiadac za błedy kos innego prosze o pomoc ,ze sprzedazy utzrymywalam rodzine nie biora wogule tego pod uwage rok prowadziłąm sprzedaz i bylo a tu nagle problem

oznacz moderatorów
larissaeu
#2 Obserwator#

czy rozwiązałeś sytuację  ? bo mam podobny problem 

oznacz moderatorów
Motoswat
#8 Zapaleniec#

 witam. niestety nie 

oznacz moderatorów
larissaeu
#2 Obserwator#

czy odpisują na Twoje wiadomości ? bo ja czekam na odpoweidź już od wczoraj 

oznacz moderatorów
solek98
#9 Pomysłodawca#

Komedia Monty Pythona i allegro. Dla świętego spokoju odpuść sobie sprzedaż w tym serwisie, nic nie zarobisz, a zostaniesz zgnojony jak tylko się da. Będziesz chodził jak Ci zagrają tak jak połowa sprzedawców którzy się od nich uzależniła. Lepiej wcześniej usunąć tego pasożyta.

oznacz moderatorów
larissaeu
#2 Obserwator#

dobrze się mówi  - tylko my mamy 20 pracowników i z dnia na dzień nie znajde innej alternatywy 

oznacz moderatorów
Motoswat
#8 Zapaleniec#

ciezka sprawa mnie powiazli z kontem na którym jest blokada i nie do wyjasninia do póki tamta osoba nie bedzie czysta

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@larissaeu Cześć. Dział Bezpieczeństwa Transakcji odpisuje na wszystkie wiadomości zgodnie z kolejnością zgłoszeń, dlatego poproszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. Z pewnością otrzymasz odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
larissaeu
#2 Obserwator#

w jakich godzinach ten dział pracuje  ?

bo od wczoraj nie mamy wyjaśnienia w sprawie nałożonych  blokad 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@larissaeu Codziennie do 22. Poproszę o szybsze rozpatrzenie Twojej sprawy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
larissaeu
#2 Obserwator#

jej byłbym bardzio wdzięczny ponieważ chcemy jak najszybciej wyjaśnić co jest niewyjaśnione a zaszła chyba pomyłka bo klient dostał 2x zwrot za produkt z POK i od nas też i teraz są problemy 

oznacz moderatorów