anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

RicoKl
#1 Nowicjusz#

Witam zostało mi zablokowane konto ponieważ nie wysłałem paczki w określonym terminie mimo to próbowałem się skontaktować z osobą która zakupila ode mnie naszyjnik Pani najpierw mnie obraziła a później stwierdziła że ktoś podał zły numer i że to nie ona kupiła następnego dnia zgłosiła że nie wysłałem allegro zablokowało mi konto i do już około 3 tygodnie mam zablokowane ponieważ Pani nie chce zakończyć dyskusji mimo zwrotów środków co robić? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Z wpisów na forum nikt tu nie odblokuje Ci konta, moderacja odsyła do działu bezpieczeństwa(takie mają wytyczne z góry), jak nie załatwisz sprawy z kupującym to odblokowanie konta może być niemożliwe.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@RicoKl  Najpierw musisz rozliczyć się z zobowiązań, potem możesz apelować o zdjęcie blokady.

Jeżeli zwróciłeś kupującej pieniadze to daj w dyskusji jakiś dowód wpłaty,  wyciąg z konta, numer przelewu, czy co tam masz.  Jeżeli udowodnisz zwrot pieniędzy  Allegro samo zamknie dyskusję,  ale od komentarza negatywnego się nie uchronisz.

Dopiero wtedy możesz obiecać pokutę i prosić o odblokowanie konta.

ps. rozmowa telefoniczna nie ma żadnego znaczenia, przypuszczalnie odebrała telefon inna osoba wiec nie  ma to żadnego znaczenia dla sprawy.

oznacz moderatorów