anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

Proszę o odpowiedz dlaczego moje konto zostało zablokowane  pisze do was i zero odpowiedzi a klienci przesłali pieniążki jak mam wysłać towar jak gotówki nie moge wyplacic. Zrobiłem zakupy na allegro wystawiłem dwa telefony z dokumentami itp wszystko legalnie i dostaje blokade pytam sie za co bo wszystko robię zgodnie z prawem. Inni wystawiają po 20 telefonow bez papierów i jest wszystko dobrze a mnie blokujecie 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

O blokadzie konta allegro informuje stosownym mailem . Zastosuj się do wskazówek .

oznacz moderatorów

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

Nie dostałem wyjaśnień jedynie informacje ze nie moga mi zrobić wyplaty 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BogdanTeresa60 świeże konto, kasa Ci nie przepadnie wypłacisz po odblokowaniu, wyślij telefony kupującym a Ci odblokują standardowa procedura do puki kupujący nie dostaną zamówień 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BogdanTeresa60 Na pewno otrzymasz od nas odpowiedź z informacją dotyczącą powodu blokady konta, ale proszę o cierpliwość. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości w kolejności ich napływania, a Twoje zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do nas 15 minut temu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

_HolaOla_ od rana daje zgloszenia bo jeden klient odbiera osobiście i dwojka jest do wysyłki

A ja nie nadam paczki jeśli allegro nie chce wyplacic mi środków 

Jeśli do wieczora nie dostane odpowiedzi od was zglaszam sprawe na policje bo potem to mnie zgłoszą ze chciałem oszukać a ja nikogo nie chciałem oszukać 

Chciałem legalnie sprzedać dwa telefony swój i żony i to tyle

Ponowilem sprzedaz bo poprzedni klient chciał wyciągnąć ode mnie dane osobowe i jak mu nie dałem to zrezygnował 

oznacz moderatorów

BogdanTeresa60
#7 Wielbiciel#

Kostas11 zona wnuka która jest prokuratorem absolutnie nie kazala wysyłać jeśli allegro zablokowalo środki. Jeżeli jest przedplata to pierw sa środki a potem wysylka taka jest kolejność rzeczy. Ja nie mam młodych lat aby wysłać telefony a potem latać po sadach i komendach żeby walczyć z allegro

Po to dałem możliwość odbioru osobistego i napisałem nawet gdzie w ogłoszeniu ze nawet w bliskie okolice dowioze

oznacz moderatorów