anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada wyplaty srodkow PayU

marzenkowa12
#2 Obserwator#

Zalozylam konto na allegro. Aktywowałam konto i wyplaty Payu. Wystawilam przedmiot, otrzymałam płatnosci I tu sie zaczynaja schody. 

Niby wyplaty payu sa aktywne, czat z allegro mowi, ze sprawdzi sprawę z payu. Sama zadzwonilam do payu i oni mi mowią, ze blokada jest nalozona przez allegro dział bezpieczeństwa. pisze jeszcze raz do allegro o jaka blokade cchodzi i czemu załozyli ją ZANIM w ogole cokolwiek sprzedałam. Oni oczywiscie musza sie skonsulotowac z działem bezpieczeństwa. 

 

Konto na ten moment aktywne i moze wszystko robic. Cos czuje ze jeszcze przez chwile.. Czy ktos tak miał? Nie moge wyplacic wlasnych pieniedzy, jak to zrobic?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

A robiłaś jakieś zmiany danych w Payu bo wtedy dla bezpieczeństwa blokują na jeden dzień 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marzenkowa12
#2 Obserwator#

Nie, i jak wykrakałam, minute temu zablokowali mi konto i kaza wyslac zdjecie towaru ktory juz nadalam do paczkomatu z moim dowodem... 

 

Jak wyplacic bezprawnie zablokowane pieniadze? Towar kupiony wyslany a konto zablokowane i kasa tez 😞 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No tak, to znany numer przy nowych kontach i droższych przedmiotach 🙂 Takie oferty potrafią wyłapywać, a oferty z podróbkami trzeba im zgłaszać, sami nie znajdą 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Świeże konto, Allegro ma obawy czy wyślesz przedmiot i nie będą musieli zwracać kupującemu kasy z POK, otrzymasz pozytywny komentarz do transakcji, odblokują Ci wypłaty 🙂

oznacz moderatorów