anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokowanie oferty ze względu na duplikację parametru EAN

maxxi_pl
#7 Wielbiciel#

Zablokowona mi ofertę numer: Oferta 11608958920 - 

z powodu: Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.

blokowany parametr EAN to jest: 5909000884342.

Wykupiliśmy własne kody EAN i sprawdziłem w ofercie nie duplikują się one w żadnym innym moim produkcie, który wystawiłem na Allegro.

Blokujecie mi sprzedaż produktu po raz kolejny nie z mojej winy. Co mogę zrobić w takim przypadku?

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maxxi_pl Postaram się wyjaśnić tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę szczegółowe informacje w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

@maxxi_pl Ale zdjęli ci ofertę już wystawioną czy nie możesz wystawić w ogóle z tym eanem?

oznacz moderatorów

maxxi_pl
#7 Wielbiciel#

Zdjęto mi po raz drugi ofertę już wystawioną.

oznacz moderatorów

maemi
#7 Wielbiciel#

A jak ustawić ten ean? Chcę ustawić aukcję charytatywną i nie umiem tego zrobić 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maemi kod EAN to unikalny kod produktu, który najczęściej jest podany na produkcie pod kodem kreskowym. W formularzu wystawiania wystarczy wpisać go tutaj:
EAN.png
Jeśli produkt jest już w katalogu, wystarczy wybrać go podczas wystawiania, a parametry w tym kod EAN podstawią się automatycznie. Jeśli to nie rozwiązuje Twojego problemu napisz proszę więcej, jaki to produkt, jaka kategoria i jak kod EAN, chętnie pomogę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maxxi_pl Spróbuj teraz proszę ponownie. Przenieślimy Twoją ofertę do właściwiej kategorii i teraz nie powinieneś mieć problemów z poprawnym połączeniem jej z produktem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów