anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status płatności, opłacone i za pobraniem

tsgutek
#7 Wielbiciel#

Czy Allegro mogło by połączyć te 2 pola w ''status płatności'' - 'opłacone' oraz 'płatność przy odbiorze', w 1 pole? Dla sprzedawcy oba wymagają wysłania paczki.

Teraz musze wybierac pomiedzy nimi.

Zaznaczenie pola 'wszystkie' pokazuje też nieopłacone, co z kolei może spowodować wysłanie nieopłaconych lub anulowanych i trzeba się pilnować. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Załączam moderatorów - pomogą!


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?

Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!

https://bit.ly/vSprintYT



oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tsgutek Rozumiem, że masz na myśli zakładkę Zamówienia w Moim Allegro? Przekażę Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu. Myślę jednak, że połączenie w jedną całość zamówień ze statusem "Opłacone" i "Płatność przy odbierze" może wprowadzać sprzedających w błąd. Płatność przy odbiorze obejmuje zamówienia, w których płatność nastąpi w momencie odebrania przesyłki przez klienta - czyli nie można mówić o tym, że są opłacone. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tsgutek tak , nie mam tego problemu bo nie oferuję pobrań , ale rzeczywiście jest to duże utrudnienie . Wpadła mi do głowy jedna myśl , czy możliwe jest wysortowanie jednocześnie przesylek opłaconych i za pobraniem za pomocą przycisku ,,wymaga numeru przesyłki ,,?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Zgadza się. Można zobaczyć listę zamówień, które nie zostały jeszcze nadane - wystarczy zaznaczyć filtr "wymaga numeru przesyłki":

ko_alka_0-1643806416733.png

Planujemy wprowadzić wyróżnienie/filtr typu "Do wysłania". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów