anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Boost dla nowo opublikowanych ofert

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Słyszałem, że Allegro daje boost promocyjny dla nowo opublikowanych ofert. Czy możecie opisać jak to dokładniej działa? Czy to występuje odrazu po publikacji i przez ile dni potem to trwa? I czy tylko dla tych ofert co nowo opublikowane czy dla całego konta.

Publikuję 1-2 razy w miesiącu nowe oferty produktów z dostaw i chciałbym to uwzględnić pod kątem tego kiedy, jak często publikować itp.

Słyszałem też opinię jednego ze szkoleniowców Allegro, że jak oferta nie załapała, to warto ją opublikować ponownie w innym terminie aby miała na nowo boost.  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl Czy możesz podać więcej szczegółów? Gdzie słyszałeś/widziałeś taką informację?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Czytałem gdzieś na forach i od szkoleniowców z Allegro (nie oficjalnych, raczej tych co szkolą z dropshippingu na Allegro). Zatem to nie była oficjalna informacja.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl Nie jestem pewna, ale może chodziło o Allegro Days?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie, to nie miało związku z Allegro days. Na **piiip** też ponoć coś takiego jest, że nowe oferty są lepiej widoczne przez jakiś czas niż stare. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Też to słyszałam tam była mowa o 24h. Z tym, ze to tylko KUP TERAZ dotyczyło, na licytacje nie działało.

oznacz moderatorów