anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak środków na saldzie allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:64854642
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z oczekującą wpłatą od kupującego. Klient zakupił przedmiot, otrzymałem informację iż płatność została rozpoczęta i mogę wysłać przedmiot. Jednakże mail był podejrzany (vji5unqzki@allegromail.pl) i pojawiła się tam na czerwono informacja (brak aktywacji Przelewy 24, wypłata środków możliwa dnia 29.06.2020) - Możesz dostarczyć kupującemu zakupiony towar. Tak rzeczywiście jest ponieważ przelewy 24 są w trakcie aktywacji aczkolwiek po zapytaniu pomocy allegro stwierdzono iż takowa płatność nie ma miejsca w ich systemie. Kupujący nalega na wysłanie przedmiotu (jest to przesyłka online która może się znaleźć u niego w każdej chwili), a ja nie wiem czy te pieniądze rzeczywiście znajdą się na saldzie allegro które wynosi 0.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
grubcio2987
#11 Animator#

Nie masz statusu opłacone,nie ma wpłaty w finansach nie wysyłaj(chyba ze pobranie miało być).Ludzie kupują i nawet nie zwracają uwagi ze płatność nie przeszła.Możesz mu odpisać ze płatność nie wpłynęła i moze to sprawdzić na swoim koncie allegro przy zakupionym przedmiocie i po otrzymaniu wpłaty wyślesz.

oznacz moderatorów
grubcio2987
#11 Animator#

a tak wyglądają maile od allegro są kodowane dla sprzedających

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie daj się oszukać. Dopóki na saldzie Allegro nie masz wpłaty, nie wysyłaj towaru.

oznacz moderatorów
Client:64854642
#7 Wielbiciel#

Okej dzięki za pomoc poczekam do tego poniedziałku o ile sie nie rozmyśli, tylko wtedy rozumiem jak nie dojdzie do transakcji mogę zgłosić zwrot za prowizje?

oznacz moderatorów
ePlatinum
#9 Pomysłodawca#

Witajcie,

Powiem Wam szczerze, że ja w dniu dzisiejszym miałem podobny problem. 

W zamówieniach nie widziałem wpłaty(płatność w realizacji), jednak w historii wpłat była ona widoczna. 

Również programy zewnętrzne (sello oraz e-nadawca), kwalifikowały mi w/w zamówienie jako opłacone. 

Nie wiem czy allegro nie miało dzisiaj jakiś "problemów".

 

Z pozdrowieniami 

Kamil

oznacz moderatorów
grubcio2987
#11 Animator#

Wczoraj miałem jedną podobnie była opłacona ale nie pokazywało ze opłacone  w zamówieniach.Rano już było ok ale płatność widniała jako zaksięgowana zaraz po zakupie

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Odczekaj 7 dni od zakupu i wystąp o zwrot prowizji. Nie wysyłaj niczego bez wpłaty, nie wierz w żadne obietnice.

oznacz moderatorów