anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak aukcji w wyszukiwarce

wwfautoczesci
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Opisu problemu również brakuje...

oznacz moderatorów

mplaptonik
#10 Popularyzator#

To może ja opiszę problem, bo chyba mam to samo. Otóż po wpisaniu frazy do wyszukiwarki, nie pojawiają się w wynikach moje oferty. Zresztą nie tylko moich brakuje.

Np po wpisaniu "grizzly kryonaut", nie pojawia się moja oferta:

https://allegro.pl/oferta/pasta-termoprzewodzaca-grizzly-kryonaut-1g-gratis-12905679610

Normalnie po wpisaniu w/w frazy, pojawia się ponad 200 wyników. Obecnie jest to 48 ofert.

To jest jeden z wielu moich przykładów. Obroty dzisiaj drastycznie spadły! Co z ofertami promowanymi, których nie da się wyszukać?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

To jest bolączka wyszukiwarki występująca od dłuższego czasu. Allegro twierdzi, że jej działanie jest zgodne z zamierzonym, czyli prawidłowe. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik upewnij się, że nie masz włączonej opcji "połącz te same oferty". Ja po wpisaniu wskazanej przez Ciebie frazy otrzymałam 150 wyników. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mplaptonik
#10 Popularyzator#

Hmm..., teraz wszystko wyświetla się dobrze. Przesadziłem z tymi 200 ofertami.

oznacz moderatorów

mplaptonik
#10 Popularyzator#

Ale to nie tłumaczy tego, że otrzymywałem tylko 48 wyników wyszukiwania. Nawet po zgrupowaniu ofert, liczba wyszukanych ofert (na lewym panelu) jest taka sama.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mplaptonik może być to też kwestia pamięci podręcznej przeglądarki, która podstawia ostatnio wybrane filtrowania. Jeśli sytuacja się powtórzy, proszę wykonaj zrzuty ekranu, dzięki temu będę mogła przekazać zgłoszenie do weryfikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wwfautoczesci
#8 Zapaleniec#

Po wpisaniu nie jednej nazwy oferty nie  ma mojej oferty przykład taki spoiler Mercedes glc lift wysykakuja oferty 2w0 zł i 249 a mojej za 230 nie wyświetla. Po usunięciu aukcji i ponownym wystawieniu dalej to samo. Znalazłem kolejna ofertę która ma identyczną sytuację. Moim zdaniem to jest oszustwo bo place a nie wiem czy klienci widzą wszytskie moje oferty przez co allegro naraża mnie na straty. Ale jak działa to w drugą stronę to są zaraz ostrzeżenia.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wwfautoczesci wskaż proszę konkretnie, które oferty masz na myśli. Bez ich numerów nie jestem w stanie zweryfikować zgłoszenia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wwfautoczesci
#8 Zapaleniec#

Wystarczyło wpisać tak jak ja wpisalem i zobaczyć czy wyskoczy ten spoiler za 230. Ja na komputerze nie wiedzę tej oferty a na telefonie mi wyskakuje.

oznacz moderatorów