anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak gabarytu D w managerze paczek allegro kurierInpost

criticalmadness
#7 Wielbiciel#

Mam do wysłania paczkę o gabarycie D usługą allegro kurierInpost , podczas generowania etykiety w managerze paczek mam do wyboru gabaryty A B i C ale nie ma D . Czy inpost robi to specjalnie aby nałożyć na sprzedawce dodatkową opłatę za zmianę gabarytu ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@criticalmadness Gabaryt A/B i C dotyczy wysyłek przez paczkomat Inpost, a gabaryt D to kurier Inpost. A Ty wysyłasz kurierem, więc korzystaj z opcji kuriera.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@criticalmadness Musisz przełączyć w MP z paczkomatu na kuriera. Wtedy pojawią się cztery gabaryty do wyboru, od A do D

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

criticalmadness
#7 Wielbiciel#

W którym miejscu mam to przełączyć ? Nic takiego nie widzę, a paczka jest oznaczona poprawnie jako allegro kurier24 inpost i mam do wyboru tylko trzy gabaryty.

oznacz moderatorów

criticalmadness
#7 Wielbiciel#

niestety nie mogę już edytować lub anulować zapłaconej paczki , ale wygenerowałem kolejną dla tego samego przedmiotu i dalej mam tylko trzy gabaryty do wyboru , tak to wygląda jak na screenie 

inpostt.png

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

W usłudze Allegro Kurier Inpost nie ma podziału na gabaryty. Na pewno przesyłka jest importowana z Allegro, a nie dodawana ręcznie? 

oznacz moderatorów