anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości dodania zdjęć przy wystawianiu aukcji z telefonu Samsung s23 Ultra.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Compass_Parts
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z dodawaniem zdjęć z Samsunga s23 Ultra.

Zdjęcia są w Galerii i nie mam pojęcia jak skonfgurować Galerię żeby była możliwość ich dodania.

Tylko w allegro mam taki problem że nie mogę ich dodać.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Compass_Parts Czy próbujesz wystawić ofertę z poziomu przeglądarki na telefonie? Jeśli nie, to z jakiej aplikacji korzystasz? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Compass_Parts
#7 Wielbiciel#

Tak próbuje wystawić z przeglądarki chrome.Proszę o pomoc jest to straszę uciążliwe

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Compass_Parts W ustawieniach swojego urządzenia musisz dać zgodę aplikacji Allegro na dostęp do zdjęć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Compass_Parts
#7 Wielbiciel#

A czy przypadkiem problemem nie jest format zdjęć w jakich są zdjęcia w S23 ultra?jak to dostosować?

oznacz moderatorów
Compass_Parts
#7 Wielbiciel#

Ponadto nie w aplikacji dodaje tylko przez przeglądarkę.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Compass_Parts Przykro mi, ale nie wiem jaki format zdjęć jest w Twoim telefonie. Zasady dla zdjęć w galerii na Allegro są takie: 

  • Minimalny rozmiar zdjęcia – dłuższy bok min. 500 pikseli.
  • Maksymalny rozmiar zdjęcia – 2560 x 2560 pikseli. Na Allegro możesz wgrać zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 26 Mpix. Zdjęcia o boku dłuższym niż 2560 pikseli proporcjonalnie przeskalujemy, aby mieściły się w rozmiarze 2560x2560.
  • Zdjęcia mogą mieć dowolne proporcje – prostokąt o dowolnych proporcjach 1:1, 4:3, 16:9 lub inne.
  • Możesz stosować zdjęcia w formatach: jpg, jpeg i png. Jeśli wystawiasz przez kanał API lub z pliku, akceptujemy też format webp.
  • Jeżeli chcesz zachować pełną wierność odwzorowania barw – nie stosuj innych profili kolorów w pliku niż profil sRGB.

 

Jeśli korzystasz z przeglądarki, to również sprawdź, czy Chrome ma zgodę na dostęp do galerii zdjęć w telefonie. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Compass_Parts
#7 Wielbiciel#

juz udzieliłem  dostepu w dalszym ciągu jest to samo.

Aparat zapisuje w .heic Wszędzie nia ma problemu jedynie na allegro jest problem z dodawaniem tych fotek.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Compass_Parts Formularz nie obsługuje formatu .heic, musisz przekonwertować grafikę na .jpg, .jpeg lub .png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Compass_Parts masz link 
https://tinyjpg.com/
przekonwertuj sobie na jpg przy okazji zmniejszy ich wielkość żeby się nie dodawały ruski rok

oznacz moderatorów
Compass_Parts
#7 Wielbiciel#

Ok rozwiązaniem jest poprostu zmiana w ustawieniach aparta na nierobienie zdjec w  HEIC

oznacz moderatorów