anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości rozmowy na czacie z kupującym

Robertdaz57
#2 Obserwator#

Po wystawieniu przedmiotu na allegrolokalnie, pojawił się kupiec, który dokonał zakupu przedmiotu. Pojawiła się informacja na maila, że przedmiot został sprzedany, że zapłata się rozpoczęła i że w nastepnym mailu (gdy zapłata zakończy się) powiadomią mnie o adresie wysyłki itp. Status płatnosci: rozpoczęta wisi od wczoraj. Chciałem zapytać kupującego jak wygląda płatność z jego strony, czy wpłata tradycyjna czy to elektronicznie idzie. I gdy wpisuję treść na czacie do niego (czatuj), wyskakuje mi komunikat "Wysyłanie wiadomości dla twojego konta zostało zablokowane przez administratorów".

A niby dlaczego? Żadnych zaległości nie mam w opłatach, nie rozumiem tego zachowania ze strony administracji.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Robertdaz57 Najprawdopodobniej to próba wyłudzenia Twoich danych . A jeżeli nie to być może kupujący ma zablokowane konto. Zapytajmy nasze miłe Panie  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Robertdaz57
#2 Obserwator#

Nie wiem własnie co dalej. Aukcja wstrzymana przez to, przedmiot wpadł przez to w "zamrożenie", nic nie mogę z tym zrobić, bo nie wiem co się dzieje.
Proszę o wyjaśnienie @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Ziolko39  napisał(a):

Najprawdopodobniej to próba wyłudzenia Twoich danych . A jeżeli nie to być może kupujący ma zablokowane konto.


Nie zgadłeś, ale próbuj dalej. Albo lepiej zacznij robić to samo, co uskutecznia twój szef - kopiuj wpisy mądrzejszych od siebie.

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robertdaz57 Prześlij proszę zrzut ekranu z widokiem tego komunikatu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Robertdaz57
#2 Obserwator#

zrzut allegrolokalnie.jpg

 

Taki komunikat sie pojawia po probie przesłania tresci. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robertdaz57 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Robertdaz57 W tej chwili problem nie powinien już występować.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów